SONET/SDH SFP

Showing 1–28 of 123 results

    ЗображенняСумісні брендуMPNФорм-факторСтавка Макс датаДовжина хвиліМаксимальна відстаньТип кабелюОписЦінаПокласти в корзину

    Alcatel-Lucent

    3HE00035AA

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00035AA сумісний OC-3/STM-1 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00036AA

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00036AA сумісний OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00039AA

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    500 м

    ММФ

    Alcatel-Lucent 3HE00039AA сумісний OC-12/STM-4 SR-0 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00047AA

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    40 км

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00047AA сумісний OC-48/STM-16 IR-2 SFP 1550nm оптичний приймач-передавач $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00410AA

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00410AA сумісний OC-48/STM-16 LR-2 SFP 1550nm оптичний приймач-передавач $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC12-SFP-ІК

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent OC12 SFP ІК сумісний OC-12/STM-4 ІЧ-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC12-SFP-LR1

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Alcatel-Lucent в OC12-SFP-LR1 сумісний SFP OC-12/STM-4 LR-1 1310nm оптичний приймач-передавач $38.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC3-SFP-ІК

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    10 км

    SMF

    Alcatel-Lucent OC3 SFP ІК сумісний OC-3/STM-1 ІЧ-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC3-SFP-LR1

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Alcatel-Lucent в OC3-SFP-LR1 сумісний SFP OC-3/STM-1 LR-1 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5750LZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5750LZ сумісний OC-12/STM-4 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5750PZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5750PZ сумісний OC-12/STM-4 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5760ALZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5760ALZ сумісний OC-12/STM-4 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5760ANLZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Avago AFCT-5760ANLZ сумісний OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5760NPZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Avago AFCT-5760NPZ сумісний OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5760PZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 км

    SMF

    Avago AFCT-5760PZ сумісний SFP SR-1 OC-3/STM-1 1310nm 2 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5760TLZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5760TLZ сумісний OC-3/STM-1 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5760TPZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5760TPZ сумісний OC-3/STM-1 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ALZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 км

    SMF

    Avago AFCT-5765ALZ сумісний SFP SR-1 OC-3/STM-1 1310nm 2 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ANLZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Avago AFCT-5765ANLZ сумісний OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ANPZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Avago AFCT-5765ANPZ сумісний OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765APZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 км

    SMF

    Avago AFCT-5765APZ сумісний SFP SR-1 OC-3/STM-1 1310nm 2 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ATLZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5765ATLZ сумісний OC-3/STM-1 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ATPZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5765ATPZ сумісний OC-3/STM-1 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км IND оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765LZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 км

    SMF

    Avago AFCT-5765LZ сумісний SFP SR-1 OC-3/STM-1 1310nm 2 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765NLZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Avago AFCT-5765NLZ сумісний OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765NPZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40 км

    SMF

    Avago AFCT-5765NPZ сумісний OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm оптичний приймач-передавач $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765PZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 км

    SMF

    Avago AFCT-5765PZ сумісний SFP SR-1 OC-3/STM-1 1310nm 2 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765TPZ

    (Клацніть для деталей)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 км

    SMF

    Avago AFCT-5765TPZ сумісний OC-3/STM-1 ІЧ-1 SFP 1310nm 15 км оптичних приймач-передавач $6.75 (USD)