DWDM XFP

Фільтр продукти
DWDM XFP
Трансивери XFP категорії
Сумісні бренду
Макс передачі Distance(KM)
Довжина хвилі
    ЗображенняСумісні брендуMPNФорм-факторСтавка Макс датаДовжина хвиліМаксимальна відстаньТип кабелюОписЦінаПокласти в корзину

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C17 XFP-10 Г-DWDM-17 сумісний 10 Г DWDM XFP 1563.86nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C18 XFP-10 Г-DWDM-18 сумісний 10 Г DWDM XFP 1563.05nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C19 XFP-10 Г-DWDM-19 сумісний 10 Г DWDM XFP 1562.23nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-20

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1561.42nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C20 XFP-10 DWDM-двадцятки сумісний 10 Г DWDM XFP 1561.42nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-21

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C21 XFP-10 Г-DWDM-21 сумісний 10 Г DWDM XFP 1560.61nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-22

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C22 XFP-10 Г-DWDM-22 сумісний 10 Г DWDM XFP 1559.79nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-23

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C23 XFP-10 Г-DWDM-23 сумісний 10 Г DWDM XFP 1558.98nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-24

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.17nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C24 XFP-10 Г-DWDM-24 сумісний 10 Г DWDM XFP 1558.17nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-25

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1557.36nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C25 XFP-10 Г-DWDM-25 сумісні 10 Г DWDM XFP 1557.36nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-26

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1556.55nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C26 XFP-10 Г-DWDM-26 сумісний 10 Г DWDM XFP 1556.55nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-27

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1555.75nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C27 XFP-10 Г-DWDM-27 сумісний 10 Г DWDM XFP 1555.75nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-28

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1554.94nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C28 XFP-10 Г-DWDM-28 сумісний 10 Г DWDM XFP 1554.94nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-29

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1554.13nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C29 XFP-10 Г-DWDM-29 сумісний 10 Г DWDM XFP 1554.13nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-30

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1553.33nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C30 XFP-10 Г-DWDM-30 сумісний 10 Г DWDM XFP 1553.33nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1552.52nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C31 XFP-10 Г-DWDM-31 сумісний 10 Г DWDM XFP 1552.52nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-32

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1551.72nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C32 XFP-10 Г-DWDM-32 сумісні 10 Г DWDM XFP 1551.72nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-33

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1550.92nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C33 XFP-10 Г-DWDM-33 сумісний 10 Г DWDM XFP 1550.92nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-34

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1550.12nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C34 XFP-10 Г-DWDM-34 сумісний 10 Г DWDM XFP 1550.12nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-35

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1549.32nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C35 XFP-10 Г-DWDM-35 сумісний 10 Г DWDM XFP 1549.32nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1548.51nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C36 XFP-10 Г-DWDM-36 сумісний 10 Г DWDM XFP 1548.51nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-37

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1547.72nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C37 XFP-10 Г-DWDM-37 сумісний 10 Г DWDM XFP 1547.72nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-38

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1546.92nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C38 XFP-10 Г-DWDM-38 сумісний 10 Г DWDM XFP 1546.92nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-40

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1545.32nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C40 XFP-10 Г-DWDM-40 сумісний 10 Г DWDM XFP 1545.32nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1544.53nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C41XFP-10 Г-DWDM-41 сумісний 10 Г DWDM XFP 1544.53nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-43

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1542.94nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C43 XFP-10 Г-DWDM-43 сумісний 10 Г DWDM XFP 1542.94nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-44

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1542.14nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C44 XFP-10 Г-DWDM-44 сумісний 10 Г DWDM XFP 1542.14nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-45

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1541.35nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C45 XFP-10 Г-DWDM-45 сумісний 10 Г DWDM XFP 1541.35nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1540.56nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C46 XFP-10 Г-DWDM-46 сумісний 10 Г DWDM XFP 1540.56nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)