DWDM XFP

Showing 29–56 of 749 results

    ЗображенняСумісні брендуMPNФорм-факторСтавка Макс датаДовжина хвиліМаксимальна відстаньТип кабелюОписЦінаПокласти в корзину

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-47

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C47 XFP-10 Г-DWDM-47 сумісний 10 Г DWDM XFP 1539.77nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-48

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C48 XFP-10 Г-DWDM-48 сумісний 10 Г DWDM XFP 1538.98nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-49

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C49 XFP-10 Г-DWDM-49 сумісний 10 Г DWDM XFP 1538.19nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-50

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent К50 XFP-10 Г-DWDM-50 сумісний 10 Г DWDM XFP 1537.40nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-51

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent поліпшення C51 XFP-10 Г-DWDM-51 сумісний 10 Г DWDM XFP 1536.61nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-52

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C52 XFP-10 Г-DWDM-52 сумісний 10 Г DWDM XFP 1535.82nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-53

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C53 XFP-10 Г-DWDM-53 сумісний 10 Г DWDM XFP 1535.04nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-54

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C54 XFP-10 Г-DWDM-54 сумісний 10 Г DWDM XFP 1534.25nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-55

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C55 XFP-10 Г-DWDM-55 сумісний 10 Г DWDM XFP 1533.47nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-56

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C56 XFP-10 Г-DWDM-56 сумісний 10 Г DWDM XFP 1532.68nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-57

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C57 XFP-10 Г-DWDM-57 сумісний 10 Г DWDM XFP 1531.9nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-58

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C58 XFP-10 Г-DWDM-58 сумісний 10 Г DWDM XFP 1531.12nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-59

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    -

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C59 XFP-10 Г-DWDM-59 сумісний 10 Г DWDM XFP 1530.33nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10 Г-DWDM-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1528.77nm

    80 км

    SMF

    Alcatel-Lucent C61 XFP-10 Г-DWDM-61 сумісний 10 Г DWDM XFP 1528.77nm оптичного приймач-передавач $509.90 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1563-86

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40 км

    SMF

    Парча C17 10 Г-XFP-ZRD-1563-86 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.86nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1563-86

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80 км

    SMF

    Парча C17 10 Г-XFP-ZRD-1563-86 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.86nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1563-05

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40 км

    SMF

    Парча C18 10 Г-XFP-ZRD-1563-05 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.05nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1563-05

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80 км

    SMF

    Парча C18 10 Г-XFP-ZRD-1563-05 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.05nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1562-23

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40 км

    SMF

    Парча C19 10 Г-XFP-ZRD-1562-23 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1562.23nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1562-23

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80 км

    SMF

    Парча C19 10 Г-XFP-ZRD-1562-23 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1562.23nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1561-41

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40 км

    SMF

    Парча C20 10 Г-XFP-ZRD-1561-41 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1561.41nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1561-41

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80 км

    SMF

    Парча C20 10 Г-XFP-ZRD-1561-41 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1561.41nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1560-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40 км

    SMF

    Парча C21 10 Г-XFP-ZRD-1560-61 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1560.61nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1560-61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80 км

    SMF

    Парча C21 10 Г-XFP-ZRD-1560-61 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1560.61nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1559-79

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40 км

    SMF

    Парча C22 10 Г-XFP-ZRD-1559-79 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1559.79nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1559-79

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80 км

    SMF

    Парча C22 10 Г-XFP-ZRD-1559-79 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1559.79nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1558-98

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40 км

    SMF

    Парча C23 10 Г-XFP-ZRD-1558-98 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1558.98nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    Парча

    10G-XFP-ZRD-1558-98

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80 км

    SMF

    Парча C23 10 Г-XFP-ZRD-1558-98 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1558.98nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)