XFP трансивери

Showing 953–980 of 1091 results

    ЗображенняСумісні брендуMPNФорм-факторСтавка Макс датаДовжина хвиліМаксимальна відстаньТип кабелюОписЦінаПокласти в корзину

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.86

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C17 DWDM-XFP-63.86 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.86nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.86

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C17 DWDM-XFP-63.86 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.86nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.05

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C18 DWDM-XFP-63.05 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.05nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-63.05

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C18 DWDM-XFP-63.05 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1563.05nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-62.23

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C19 DWDM-XFP-62.23 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1562.23nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-62.23

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C19 DWDM-XFP-62.23 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1562.23nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-61.41

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C20 DWDM-XFP-61.41 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1561.41nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-61.41

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C20 DWDM-XFP-61.41 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1561.41nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-60.61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C21 DWDM-XFP-60.61 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1560.61nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-60.61

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C21 DWDM-XFP-60.61 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1560.61nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-59.79

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C22 DWDM-XFP-59.79 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1559.79nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-59.79

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C22 DWDM-XFP-59.79 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1559.79nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58.98

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C23 DWDM-XFP-58.98 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1558.98nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58.98

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C23 DWDM-XFP-58.98 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1558.98nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58,17

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.17nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C24 DWDM-XFP-58,17 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1558.17nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-58,17

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1558.17nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C24 DWDM-XFP-58,17 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1558.17nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-57.36

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1557.36nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C25 DWDM-XFP-57.36 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1557.36nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-57.36

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1557.36nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C25 DWDM-XFP-57.36 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1557.36nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-56.55

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1556.55nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C26 DWDM-XFP-56.55 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1556.55nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-56.55

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1556.55nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C26 DWDM-XFP-56.55 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1556.55nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-55.75

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1555.75nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C27 DWDM-XFP-55.75 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1555.75nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-55.75

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1555.75nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C27 DWDM-XFP-55.75 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1555.75nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.94

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1554.94nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C28 DWDM-XFP-54.94 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1554.94nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.94

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1554.94nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C28 DWDM-XFP-54.94 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1554.94nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.13

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1554.13nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C29 DWDM-XFP-54.13 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1554.13nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-54.13

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1554.13nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C29 DWDM-XFP-54.13 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1554.13nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-53.33

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1553.33nm

    40 км

    SMF

    NETGEAR C30 DWDM-XFP-53.33 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1553.33nm оптичний приймач-передавач $323.00 (USD)

    NETGEAR

    DWDM-XFP-53.33

    (Клацніть для деталей)

    XFP

    10Gbps

    1553.33nm

    80 км

    SMF

    NETGEAR C30 DWDM-XFP-53.33 сумісний 10 Г DWDM XFP 100 ГГц 1553.33nm оптичний приймач-передавач $509.90 (USD)