Alcatel-Lucent SFP-keikka-29CWD40 yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1290nm IND optinen lähetin

Normaalihinta: $33.20 (USD)

Saatavuus: Varastossa
Osta se nyt säännöllisesti hinta.

Tilavuus hinta :$23.24 - $31.54

Lisää useita kohteita huoltotarjouksen luettelo ja Pyydä tarjous meiltä.

Lisätä kohteita tarjouksen luetteloon, me lainata hinta yhteensä määrän mukaan, ja voit jatkaa maksaa tilauksen verkossa, jos hyväksyt meidän tarjouksen.
  • 100 % yhteensopiva takuu
  • 10 vuoden takuu
  • 2-3 työpäivää saapua

Tuote-eritelmän

Paino 35 g
MPN

SFP-GIG-29CWD40

Empowerfiber PN

SFP-GIG-29CWD40_tr1062

Asu tekijä

SFP

Aallonpituus

1290nm

Käyttöliittymä

LC duplex

Max etäisyys

40km

Optisten komponenttien

DFB CWDM

Kaapelityyppi

SMF

DDM tuki

Yes

Lähetysteho

-5~0dBm

Vastaanottimen herkkyys

< -24dBm

Yhteensopiva tuotemerkin

Alcatel-Lucent

MPN

SFP-GIG-29CWD40

Empowerfiber PN

SFP-GIG-29CWD40_tr1062

Asu tekijä

SFP

Aallonpituus

1290nm

Käyttöliittymä

LC duplex

Max etäisyys

40km

Optisten komponenttien

DFB CWDM

Kaapelityyppi

SMF

DDM tuki

Yes

Lähetysteho

-5~0dBm

Vastaanottimen herkkyys

< -24dBm

Yhteensopiva tuotemerkin

Alcatel-Lucent

  • 0

    0arvostelut

  • 5 tähteä
    4 tähteä
    3 tähteä
    2 tähteä
    1 tähdet

Ei arvosteluja vielä.

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Laadunvalvonta

Laatu on yrityksemme perustana, jokainen lähetin on tiukasti testattu ja hyväksyi seuranta laadunhallintajärjestelmämme 100 % työskentely ja.

Meidän tehdas on suorittanut CE, RoHS, FCC pätevyydellä kansainvälisesti standardoitu laadun varmistaminen, laadunvalvontaa on ollut suuri menestys ja voittaa paljon vanha asiakas.

Ten Year Warranty

Kymmenen vuoden takuu

On monen vuoden kokemus valmistus yhteensopiva lähetin meidän

Lähetin laatu on erittäin vakaa, ja tarjoamme 10 vuoden takuu kaikille meille

lähetin.

Pakkaus

Kaikki kohteet ovat täynnä hyvin suojattu lähetin pakettiin. Jos sinulla on

tahansa pyynnöstä mukauttaa tai pakkauksen ratkaisuja, voit jättää tai lähettää

meille sähköpostit, kun teet tilauksen.

Ilmainen optinen lähetin näytteet

Tarjoamme ilmaisia näytteitä voit arvioida tuotetta. Sinun ei tarvitse maksaa merenkulun tai näyte, napsauta Täytä hakemus.

Taulukko

Sarjanumero

Asu tekijä

Max Data Rate

Aallonpituus

Max etäisyys

Kaapelityyppi

Käyttöliittymä

Taulukko

1

SFP

155Mbps

1450nm~1610nm

80km

SMF

duplex LC

2

SFP

155Mbps

1450nm~1610nm

120km

SMF

duplex LC

3

SFP

1000Mbps

1270nm~1610nm

40km

SMF

duplex LC

4

SFP

1000Mbps

1450nm~1610nm

80km

SMF

duplex LC

5

SFP

1000Mbps

1450nm~1610nm

120km

SMF

duplex LC

6

SFP

2.67Gbps

1270nm~1610nm

40km

SMF

duplex LC

7

SFP

2.67Gbps

1470nm~1610nm

80km

SMF

duplex LC

8

SFP

4Gbps

1470nm~1610nm

40km

SMF

duplex LC

9

SFP

4Gbps

1270nm~1610nm

80km

SMF

duplex LC

Teknologiamme brändin

Voimme käyttää yrityksen logon fiber optic lähetin, ota yhteyttä meihin lisätietoja.

Yhteyttä live myyntiimme

Sähköposti [email protected] tai täytön lomakkeen alla