Brokát E1MG-100FX-LR-OM kompatibilis 100BASE-EX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval

Normál ár: $8.80 (USD)

Elérhetőség: Raktáron
Vedd meg most a rendes ár.

Mennyiségi ár :$6.16 - $8.36

Több elem hozzáadása az ajánlat lista, és Kérjen ajánlatot tőlünk.

Az elemek hozzáadása az ajánlatkérés listájában, majd idézzük, a teljes mennyiségnek megfelelő árat, és továbbra is fizeti a megrendelés online, ha akkor fogadja el az árajánlatunkat.
  • 100 % kompatibilis garancia
  • 10 év garancia
  • 2-3 munkanapon belül érkezik

Termékleírás

Súly 35 g
MPN

E1MG-100FX-LR-OM

Empowerfiber-PN

E1MG-100FX-LR-OM_tr1766

Forma tényező

SFP

Maximális adatátviteli sebesség

100Mbps

Hullámhossz

1310nm

Felület

LC duplex

Maximális távolság

40km

Optikai alkatrészek

FP 1310nm

Kábel típusa

SMF

Attila-támogatás

Yes

Adóteljesítmény

-5~0dBm

Vevő érzékenysége

< -32.5dBm

Üzemi hőmérséklettartomány

0 to 70°C (32 to 158°F)

Kompatibilis márka

Brocade

MPN

E1MG-100FX-LR-OM

Empowerfiber-PN

E1MG-100FX-LR-OM_tr1766

Forma tényező

SFP

Maximális adatátviteli sebesség

100Mbps

Hullámhossz

1310nm

Felület

LC duplex

Maximális távolság

40km

Optikai alkatrészek

FP 1310nm

Kábel típusa

SMF

Attila-támogatás

Yes

Adóteljesítmény

-5~0dBm

Vevő érzékenysége

< -32.5dBm

Üzemi hőmérséklettartomány

0 to 70°C (32 to 158°F)

Kompatibilis márka

Brocade

  • 0

    0-értékelések

  • 5 csillagok
    4 csillag
    3 csillagok
    2 csillagok
    1 csillag

Jelenleg még nincs Értékelés.

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *

Minőség-ellenőrzés

Minőségi cégünk megalapítása, minden adó szigorúan tesztelt, és telt, a monitoring Minőségirányítási rendszerünk 100 % működő és a kompatibilitás biztosításához.

Üzemünkben telt CE, RoHS, FCC végzettséggel, nemzetközileg szabványosított minőségbiztosítás, a minőség-ellenőrzés már nagy sikert aratott, és nyer egy csomó törzsvendég.

Ten Year Warranty

10 év garancia

Sok éves tapasztalattal a gyártási kompatibilis adó-vevő a

adó-vevők minőségi nagyon stabil, és 10 év garanciát kínálunk minden a

adó-vevők.

Csomagolás és címkézés

A cikkek tele vannak jól védett adó csomagok. Ha van

bármilyen kérés, testreszabható vagy megoldásokat, hagyjuk egy megjegyzést, vagy Küldj

nekünk e-mailt, amikor Ön rendelést ad le.

Minták szabad optikai adóvevő csatlakozóval

Amit kínálunk ingyenes mintákat érted-hoz Megbecsül a termék. Nem kell fizetni a hajózás vagy minta, egyetlen kattintással töltse ki a jelentkezési lapot.

Adatlap

Sorszám

Forma tényező

Maximális adatátviteli sebesség

Hullámhossz

Maximális távolság

Kábel típusa

Felület

Adatlap

1

SFP

100Mbps

---

100m

---

RJ-45

2

SFP

125Mbps

1310nm

2km

MMF

LC duplex

3

SFP

125Mbps

1310nm

10km

SMF

LC duplex

A technológia, a márka

Tudjuk használni a cég logója fiber optic adó, kérjük lépjen kapcsolatba velünk a részleteket.

Forduljon az élő értékesítési

E-mailt [email protected] vagy töltse ki az alábbi űrlapot