AAG C29 XFP-10G-DWDM-29 serasi 10 G DWDM XFP 1554.13nm optik penghantar-terima

Harga biasa: $509.90 (USD)

Ketersediaan: Dalam stok
Membeli sekarang dengan harga biasa.

Jumlah harga :$356.93- $484.41

Menambah beberapa item ke senarai sebut harga dan mendapatkan sebut harga dari kami.

Menambah item ke dalam senarai sebut harga, kami akan memberikan sebut harga anda harga mengikut jumlah, dan anda boleh terus membayar pesanan secara online jika anda bersetuju dengan sebut harga kami.
  • 100% jaminan serasi
  • jaminan 10 tahun
  • 2-3 hari bekerja untuk sampai

Spesifikasi produk

Berat badan 35 g
MPN

XFP-10G-DWDM-29

Empowerfiber PN

XFP-10G-DWDM-29_tr1127

Faktor bentuk

XFP

Kadar Max Data

10Gbps

Panjang gelombang yang berkuat

1554.13nm

Antara muka

LC duplex

Jarak maksimum

80km

Komponen-komponen optik

EML DWDM

Jenis kabel

SMF

DDM sokongan

Yes

TX power

-1~4dBm

Julat suhu kerja

0 to 70°C (32 to 158°F)

Jenama yang sesuai

Alcatel-Lucent

MPN

XFP-10G-DWDM-29

Empowerfiber PN

XFP-10G-DWDM-29_tr1127

Faktor bentuk

XFP

Kadar Max Data

10Gbps

Panjang gelombang yang berkuat

1554.13nm

Antara muka

LC duplex

Jarak maksimum

80km

Komponen-komponen optik

EML DWDM

Jenis kabel

SMF

DDM sokongan

Yes

TX power

-1~4dBm

Julat suhu kerja

0 to 70°C (32 to 158°F)

Jenama yang sesuai

Alcatel-Lucent

  • 0

    0Ulasan

  • 5 bintang
    4 bintang
    3 bintang
    2 bintang
    1 bintang

Terdapat tiada Ulasan lagi.

Alamat e-mel anda tidak akan disiarkan. Medan yang diperlukan akan ditanda *

Kawalan kualiti

Kualiti adalah asas syarikat kami, penghantar-terima setiap ketat diuji dan diluluskan pemantauan sistem kawalan kualiti kami untuk memastikan 100% bekerja dan keserasian.

Kilang kami telah berlalu CE, Rosh, FCC kelayakan, dengan jaminan kualiti standard di peringkat antarabangsa, kawalan kualiti kami yang telah berjaya dengan hebat dan menang banyak kembali pelanggan.

Ten Year Warranty

Waranti sepuluh tahun

Dengan bertahun-tahun pengalaman pembuatan penghantar-terima serasi, kami

transceivers kualiti adalah sangat stabil, dan kami menawarkan jaminan 10 tahun untuk semua kami

transceivers.

Pembungkusan dan pelabelan

Semua item akan sesak dengan pakej penghantar-terima baik dilindungi. Jika anda mempunyai

sebarang permintaan terakhir disesuaikan atau penyelesaian pakej, anda boleh meninggalkan nota atau menghantar

kami e-mel sebaik sahaja anda membuat pesanan.

Penghantar-terima optik yang percuma sampel

Kami boleh menawarkan sampel percuma untuk anda menilai produk kami. Anda tidak perlu membayar untuk penghantaran atau sampel, hanya klik mengisi borang permohonan.

Datasheet

Nombor siri

Faktor bentuk

Kadar Max Data

Panjang gelombang yang berkuat

Jarak maksimum

Jenis kabel

Antara muka

Datasheet

1

DWDM XFP

10Gbps

1529.55nm ~ 1560.61nm

40km

SMF

LC duplex

2

DWDM XFP

10Gbps

1529.55nm ~ 1560.61nm

80km

SMF

LC duplex

Teknologi kami, jenama anda

Kita boleh menggunakan logo syarikat anda di dalam gentian optik penghantar-terima, sila hubungi kami untuk maklumat lanjut.

Hubungi kami jualan langsung

E-mel [email protected] atau mengisi di bawah borang