Avago HFBR - 5720L compatibel 2G Fibre Channel SFP 850nm optische Transceiver

Normale prijs: $48.70 (USD)

Beschikbaarheid: In voorraad
Nu kopen met normale prijs.

Volume prijs :$34.09 - $46.27

Meerdere items toevoegen aan de lijst van de offerte en krijg een offerte van ons.

De items toevoegen aan de lijst van de offerte, wij zullen citeren u prijs volgens de totale hoeveelheid, en kunt u doorgaan met de bestelling online betalen als u akkoord gaat onze offerte.
  • 100% compatibel te garanderen
  • 10 jaar garantie
  • 2-3 werkdagen na te komen

Productspecificatie

Gewicht 35 g
MPN

HFBR-5720L

Empowerfiber PN

HFBR-5720L_tr1428

Moederbord

SFP

Max gegevenssnelheid

2.125Gbps

Golflengte

850nm

Interface

LC duplex

Max afstand

[email protected]

Optische componenten

VCSEL 850nm

Kabeltype

MMF

DDM ondersteuning

Yes

TX power

-9~0dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

< -17Bm

Werkbereik temperatuur

0 to 70°C (32 to 158°F)

Compatibel merk

Avago

MPN

HFBR-5720L

Empowerfiber PN

HFBR-5720L_tr1428

Moederbord

SFP

Max gegevenssnelheid

2.125Gbps

Golflengte

850nm

Interface

LC duplex

Max afstand

[email protected]

Optische componenten

VCSEL 850nm

Kabeltype

MMF

DDM ondersteuning

Yes

TX power

-9~0dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

< -17Bm

Werkbereik temperatuur

0 to 70°C (32 to 158°F)

Compatibel merk

Avago

  • 0

    0Beoordelingen

  • 5 sterren
    4 sterren
    3 sterren
    2 sterren
    1 sterren

Er zijn nog geen reviews.

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *

Kwaliteitscontrole

Kwaliteit is de basis van ons bedrijf, elke transceiver is strikt getest en voorbij de controle van ons systeem voor kwaliteitscontrole om ervoor te zorgen 100% werken en compatibiliteit.

Onze fabriek is verstreken CE, RoHS, FCC kwalificatie, met een internationaal gestandaardiseerde kwaliteitsgarantie, onze kwaliteitscontrole is een groot succes geworden en win een heleboel terugkerende klant.

Ten Year Warranty

Tien jaar garantie

Met vele jaren ervaring van productie compatibel transceiver, onze

transceivers kwaliteit is zeer stabiel, en bieden wij 10 jaar garantie voor al onze

transceivers.

Verpakking en etikettering

Alle items worden verpakt met goed beschermd transceiver pakketten. Hebt u

elk verzoek op aangepast kunt pakket oplossingen, u of verlaten van een notitie verzenden

ons e-mails zodra u een bestelling plaatst.

Gratis optische Transceiver monsters

Wij bieden gratis monsters voor u om ons product te evalueren. U hoeft niet te betalen voor verzending of monster, klik enkel het aanvraagformulier invullen.

Onze technologie, uw merk

We kunnen gebruiken uw bedrijfslogo op de vezel optische transceiver, contacteer ons voor meer informatie.

Neem contact op met onze live verkopen

E-mail [email protected] of vul het onderstaande formulier