Brokar 100G CFP2 LR4 uyumlu 100GBASE-LR4 1310nm optik alıcı modülü

Normal fiyatı: $1,800.00 (USD)

Stok Durumu: Stokta
Artık normal fiyat ile satın.

Birim fiyat :$1260 - $1710

Birden çok öğe alıntı listesine ekleyin ve bir teklif bizden alın.

Tırnak listeye öğe eklemek, biz teklif edecek toplam miktarına göre fiyat ve online sipariş bizim tırnak kabul ederseniz ödemeye devam edebilirsiniz.
  • % 100 uyumlu garantisi
  • 10 yıl garanti
  • 2-3 gün gelmesi

Ürün özellikleri

Ağırlık 35 g
MPN

100G-CFP2-LR4-10KM

Empowerfiber PN

100G-CFP2-LR4-10KM _tr1486

Form faktörü

CFP2

Maksimum veri hızı

112Gbps

Dalga boyu

1310nm

Arabirimi

LC duplex

Maksimum mesafe

10km

Optik bileşenleri

4x DFB

Kablo türü

SMF

DDM destek

Yes

Çalışma Sıcaklık aralığı

0 to 70°C (32 to 158°F)

Uyumlu marka

Brocade

MPN

100G-CFP2-LR4-10KM

Empowerfiber PN

100G-CFP2-LR4-10KM _tr1486

Form faktörü

CFP2

Maksimum veri hızı

112Gbps

Dalga boyu

1310nm

Arabirimi

LC duplex

Maksimum mesafe

10km

Optik bileşenleri

4x DFB

Kablo türü

SMF

DDM destek

Yes

Çalışma Sıcaklık aralığı

0 to 70°C (32 to 158°F)

Uyumlu marka

Brocade

  • 0

    0değerlendirmeden edinildi

  • 5 yıldız
    4 yıldızlı
    3 yıldız
    2 Yıldız
    1 yıldız

Orada henüz hiçbir yorum.

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanları işaretlenir *

Kalite kontrol

Kalite firmamızın temelidir, her alıcı verici kesinlikle test ve % 100 çalışma ve uyumluluk sağlamak için bizim kalite kontrol sistemi izleme geçti.

Fabrikamız uluslararası standart kalite güvencesi ile CE, RoHS, FCC Elemeleri geçti, bizim kalite kontrol büyük bir başarı olmuştur ve müşteri geri dönen bir çok kazanmak.

Ten Year Warranty

On yıl garanti

Uyumlu alıcı-verici, imalat tecrübesi uzun yıllara ile bizim

alıcı vericiler kalitesi çok kararlı ve hepimiz için 10 yıl garanti sunuyoruz bizim

alıcı vericiler.

Paketleme ve etiketleme

Tüm öğeleri iyi korunmuş alıcı verici paketlerle paketlenir. Eğer varsa

herhangi bir istek üzerine özelleştirilmiş veya paket çözümleri, bir not bırakın ya gönderebilirsiniz

Bize sipariş bir kez e-postalar.

Ücretsiz optik alıcı örnekleri

Ürünümüz değerlendirmek için için ücretsiz numune önerebiliriz. Nakliye veya örnek için ödeme gerekmez, sadece tıklayın tam başvuru formu.

Veri sayfası

Seri numarası

Form faktörü

Maksimum veri hızı

Dalga boyu

Maksimum mesafe

Kablo türü

Arabirimi

Veri sayfası

1

CFP

100G

850nm

100m on OM3 & 150m on OM4

MMF

MTP/MPO-24

Teknolojimiz, marka

Şirket logonuzu fiber optik alıcı üzerinde lütfen temas bize ayrıntılı bilgi için kullanabiliriz.

Bizim canlı Satış Departmanıyla iletişim kurun

E-posta [email protected] veya dolgu aşağıdaki formu