Парча CWDM-XFP-1470-80 сумісний 10 Г CWDM XFP 1470nm оптичного приймач-передавач

Звичайна ціна: $506.40 (USD)

Наявність: На складі
Купити зараз зі звичайною ціною.

Обсяг Ціна :$354.48 - $481.08

Додавати кілька елементів до списку цитата і отримати цитату з нами.

Додавання елементів до Котирувального листа, ми будемо цитатою Ціна за загальну кількість, і ви можете продовжувати оплатити замовлення онлайн, якщо ви прийняти наші цитати.
  • гарантувати 100% сумісність
  • 10-річну гарантію
  • 2-3 робочих днів приїхати

Специфікації продукту

Вага 35 г
MPN

CWDM-XFP-1470-80

Empowerfiber-PN

CWDM-XFP-1470-80_tr2096

Форм-фактор

XFP

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1470nm

Інтерфейс

LC duplex

Максимальна відстань

80km

Оптичні компоненти

EML CWDM

Тип кабелю

SMF

ДДМ підтримки

Yes

TX влади

0~4dBm

Чутливість приймального тракту

< -23dBm

Діапазон робочих температур

0 to 70°C (32 to 158°F)

Сумісні бренду

Brocade

MPN

CWDM-XFP-1470-80

Empowerfiber-PN

CWDM-XFP-1470-80_tr2096

Форм-фактор

XFP

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1470nm

Інтерфейс

LC duplex

Максимальна відстань

80km

Оптичні компоненти

EML CWDM

Тип кабелю

SMF

ДДМ підтримки

Yes

TX влади

0~4dBm

Чутливість приймального тракту

< -23dBm

Діапазон робочих температур

0 to 70°C (32 to 158°F)

Сумісні бренду

Brocade

  • 0

    0огляди

  • 5 зірок
    4 зірки
    3 зірки
    2 зірки
    1 зірочок

Немає відгуків ще.

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Контроль якості

Якість є основою нашої компанії, кожен трансивер строго перевірені і пройшов до нашого контролю якості системи моніторингу забезпечити 100% роботи і сумісності.

Наша фабрика пройшла CE, RoHS, FCC Кваліфікація, із забезпечення якості на міжнародному рівні, наші контролю якості був великий успіх і виграти багато повернення клієнтів.

Ten Year Warranty

Десять річна гарантія

Багаторічний досвід виготовлення сумісний приймач-передавач з нашими

трансивери якість дуже стабільно, і ми пропонуємо 10-річну гарантію на всі наші

трансивери.

Упаковка та маркування

Всі елементи упаковані з добре захищений трансивер пакунки. Якщо у вас є

будь-який запит на індивідуальні або пакет рішення, ви можете залишити записку або відправити

нам електронної пошти, коли ви розміщуєте замовлення.

Безкоштовно оптичних трансивер зразків

Ми можемо запропонувати безкоштовні зразки для вас, щоб оцінити нашу продукцію. Вам не потрібно платити за доставку або зразка, просто натисніть завершити заявку.

Таблиці даних

Серійний номер

Форм-фактор

Швидкість передачі даних Макс

Довжина хвилі

Максимальна відстань

Тип кабелю

Інтерфейс

Таблиці даних

1

CWDM XFP

10Gbps

1470nm ~ 1610nm

40km

SMF

LC duplex

2

CWDM XFP

10Gbps

1470nm ~ 1610nm

80km

SMF

LC duplex

Наші технології, ваш бренд

Ми можемо використовувати логотип вашої компанії на волокно оптичний трансивер, прохання зв'язатися нами для деталей.

Зв'яжіться з нашими жити продажів

Електронна пошта [email protected] або заливки у форму нижче