In-line polarizátor

Leírást/ellenőrzések:

inline polarizátor

Polár jellegét meghatározza a vonal

Alacsony felesleges veszteség
Széles Pass Band
Különböző kapcsolási arány
Nagy stabilitás és megbízhatóság
Epoxi-mentes fényúttal

Specifikációja szövegközti polarizátor

A paraméter

Specifikáció

Központi hullámhossz (nm)

1310,1480 vagy 1550

Tipikus csillapítás at23°C(dB)

0.4

At23°C(dB) Max csillapítás

0.6

Tipikus törlési arány at23 ° C (dB)

30
Min törlési arány at23 ° C (dB)
25

Min csillapítás (dB)

50

Üzemi hőmérséklet (° C)

– 5 ~ 70

Temperature(°C) tároló
-40 ~ től + 85
Rost típusa
Panda PM szál vagy rost SMF-28e

Méretek (hxszxm) (mm)

ø5.5xL35 (L50 900um laza cső)

Polár-típus

Hullámhossz

Üvegszálas Type(Input-Out)

Pigtail stílus

Optikai hossza

In/Out csatlakozó

ILP = sor polarizátor
13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
1 = SMF-PM
2 = PM-PM
3 = SMF-SMF
1 = csupasz rost
2 = 900um laza cső
1 = 0,75 m
s = megadása
0= Egyik sem
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC