AAG SFP CWDM

Showing 1–28 of 53 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    AAG

    3HE00070AA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AA 1000BASE-CWDM serasi SFP 1470nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    3HE00070AB

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AB 1000BASE-CWDM serasi SFP 1490nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    3HE00070AC

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1510nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AC 1000BASE-CWDM serasi SFP 1510nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    3HE00070AD

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1530nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AD 1000BASE-CWDM serasi SFP 1530nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    3HE00070AE

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AE 1000BASE-CWDM serasi SFP 1550nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    3HE00070AF

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AF 1000BASE-CWDM serasi SFP 1570nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    3HE00070AG

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AG 1000BASE-CWDM serasi SFP 1590nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    3HE00070AH

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    60km

    SMF

    AAG 3HE00070AH 1000BASE-CWDM serasi SFP 1610nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-27CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1270nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-27CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1270nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-27CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1270nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-27CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1270nm IND optik penghantar-terima $36.70 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-29CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1290nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-29CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1290nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-29CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1290nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-29CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1290nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-31CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1310nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-31CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1310nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-31CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1310nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-31CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1310nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-33CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1330nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-33CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1330nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-33CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1330nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-33CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1330nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-35CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1350nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-35CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1350nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-35CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1350nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-35CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1350nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-37CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1370nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-37CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1370nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-37CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1370nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-37CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1370nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-39CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1390nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-39CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1390nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-39CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1390nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-39CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1390nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-41CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1410nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-41CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1410nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-41CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1410nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-41CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1410nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-43CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1430nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-43CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1430nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-43CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1430nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-43CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1430nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-45CWD40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1450nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-45CWD40 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1450nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-45CWD60

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1450nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-45CWD60 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1450nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)