FC fibra pigtail multimode OM3 UPC

Regulate de preţ: $0.52 (USD)

Disponibilitate: În stoc

Lungime *

Diametru cablu *

Cumpara-l acum cu preţ obişnuit.

Volumul Pret :$0.36- $0.49

Adauga mai multe elemente la lista de ofertă şi de a lua un citat la noi.

Adăugați elemente la lista de cotare, vom cita preţ în funcţie de cantitatea totală, şi puteţi continua să plătească comanda online Dacă accepţi oferta noastră.
  • 3 ani garanţie şi 60 de zile banii înapoi
  • Atenuare mică şi mare performanţă optică

Caietul de sarcini

Greutate 25 g
Conector

FC

Modul de fibra

OM3 Multimode 50/125

Numărul de fibre

Simplex

Material jacheta

PVC

Sacou de culoare

Aqua

Lungime de undă

850nm/1300nm

Durabilitate

>1000 times

Atenuare

≤0.3dB

Pierdere prin reflexie

≥30dB

Vibraţii

≤0.2dB

Temperatura de depozitare

-45~85°C

Temperatura de operare

-40~75°C

Conector

FC

Modul de fibra

OM3 Multimode 50/125

Numărul de fibre

Simplex

Material jacheta

PVC

Sacou de culoare

Aqua

Lungime de undă

850nm/1300nm

Durabilitate

>1000 times

Atenuare

≤0.3dB

Pierdere prin reflexie

≥30dB

Vibraţii

≤0.2dB

Temperatura de depozitare

-45~85°C

Temperatura de operare

-40~75°C

Caracteristici

  • FC, SC, ST, LC. UM, E2000, MPO/MTP Simplex şi Duplex
  • Standardul IEC compatibile
  • PC sau gradul 8 APC
  • Modul single şi Multimode
  • Cablu de 0,9 mm, 2,0 mm, 2.4mmor 3,0 mm cu simplex sau duplex
  • Aplicatii

  • Telecomunicatii
  • CATV
  • LAN & WAN
  • Reţea
  • Bandă largă
  • FTTP
  • Caietul de sarcini

    Caietul de sarcini
    Unitate
    Single mode
    Multi-model
    UPC
    APC
    PC-UL
    Atenuare
    dB
    ≤0.2
    ≤0.3
    ≤0.2
    Pierdere prin reflexie
    dB
    ≥50
    ≥60
    ≥30
    Lungime de undă
    nm
    850,1310
    Interschimbabilitate
    dB
    ≤0.2
    Vibraţii
    dB
    ≤0.2
    Temperatura de operare
    ° C
    -40 ~ 75
    Temperatura de depozitare
    ° C
    -45 ~ 85
    Diametru cablu
    mm
    Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

    Contactaţi vânzările noastre live

    E-mail [email protected] sau sa completati formularul de mai jos