SC/UPC багатомодових OM3 дуплексний адаптера

Оцінений 5,00 з 5 на основі 3 клієнт рейтинги
(3 Відгуки клієнтів)

Звичайна ціна: $0.19 (USD)

Наявність: На складі
Купити зараз зі звичайною ціною.

Обсяг Ціна :$013 $0.18

Додавати кілька елементів до списку цитата і отримати цитату з нами.

Додавання елементів до Котирувального листа, ми будемо цитатою Ціна за загальну кількість, і ви можете продовжувати оплатити замовлення онлайн, якщо ви прийняти наші цитати.
  • Низький вставки втрати & високих повернення втрати
  • Понад 1000 разів повторюваності
  • 3 роки гарантії і 60 днів гроші назад
  • Чистий 30-денний термін оплати може бути застосований

Специфікації продукту

Вага 18 г
Типи сполучна лінія

SC-SC

Волокно режим

Multimode

Волокно кол

Duplex

Адаптер кольору

Aqura

Вставки втрати

≤0.2dB

Повернення втрати

>50dB

Конвертованість

≤0.2dB

Повторюваність

≤0.2dB

Довговічність

>1000 times

Горючість ставка

UL94-V0

Робоча температура

-40~75°C

Температура зберігання

-40~85°C

Типи сполучна лінія

SC-SC

Волокно режим

Multimode

Волокно кол

Duplex

Адаптер кольору

Aqura

Вставки втрати

≤0.2dB

Повернення втрати

>50dB

Конвертованість

≤0.2dB

Повторюваність

≤0.2dB

Довговічність

>1000 times

Горючість ставка

UL94-V0

Робоча температура

-40~75°C

Температура зберігання

-40~85°C

  • 5,0

    3 відгуків

  • 5 зірок
    3
    4 зірки
    3 зірки
    2 зірки
    1 зірочок
  1. Images/portrait_pic.jpg
    l.sokalski
    5,0

    I Was very surprised to find such a great price on adapters!!!Good Condition.Exactly as ordered and expected.

    17 серпня 2017
  2. Images/portrait_pic.jpg
    chandlier
    5,0

    The whole transaction went smoothly without any hassles. Adapters arrived in good packaging and condition. Shipping was pretty fast.

    24 серпня 2017
  3. Images/portrait_pic.jpg
    Manuel Kauf
    5,0

    The staff I emailed to was very nice and she helps me a lot in choosing the correct products. I advise anyone who is in need of fiber optical products come to this store!!!

    13 вересня 2017

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Зв'яжіться з нашими жити продажів

Електронна пошта [email protected] або заливки у форму нижче