SFP-lähetin

Suodata tuotteet
SFP lähetin Luokat
    KuvaYhteensopiva tuotemerkinMPNAsu tekijäMax valuuttakurssiAallonpituusMax etäisyysKaapelityyppiKuvausHintaLisää ostoskoriin

    Alcatel-Lucent

    3HE00024AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    Alcatel-Lucent 3HE00024AA yhteensopiva 100BASE-FX SFP 1310nm 2km optinen lähetin $6.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00035AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00035AA yhteensopiva OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optinen lähetin $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00036AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00036AA yhteensopiva OC-3/STM-1 LR 1 SFP 1310nm optinen lähetin $13.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00039AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    500m

    MMF

    Alcatel-Lucent 3HE00039AA yhteensopiva OC-12/STM-4 SR-0 SFP 1310nm optinen lähetin $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00047AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    2.5Gbps

    1550

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00047AA yhteensopiva OC-48/STM-16 IR-2 SFP 1550nm optinen lähetin $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AA yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1470nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AB

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AB yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1490nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AC

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1510nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AC yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1510nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AD

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1530nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AD yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1530nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AE

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AE yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1550nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AF

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AF yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1570nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AG

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AG yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1590nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AH

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AH yhteensopiva 1000BASE-CWDM SFP 1610nm optinen lähetin $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00266AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    25km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00266AA yhteensopiva 100BASE-FX SFP 1310nm 25km optinen lähetin $7.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00410AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    2.5Gbps

    1550

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00410AA yhteensopiva OC-48/STM-16 LR 2 SFP 1550nm optinen lähetin $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00868AA

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00868AA yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00868AB

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00868AB yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP 100 BX D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP 100 BX D yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA BiDi SFP SC optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BX20LT

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    -

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP 100 BX20LT yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA SC optinen lähetin $22.80 - $24.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BX20NU

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20 km, 40 km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP 100 BX20NU yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA SC optinen lähetin $16.80 - $18.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BXLC-D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BXLC-D yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-BXLC-U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-100-BXLC-U yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP DUAL BX D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-DUAL-BX-D yhteensopiva kahden nopeuden 1000BASE-BX-D 1550-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $12.30 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-DUAL-BX-U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-DUAL-BX-U yhteensopiva kahden nopeuden 1000BASE-BX-U 1310nm-1550-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.60 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX D

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-D yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX D20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-D20 yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $10.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP KEIKKA BX D40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-D40 yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $18.00 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KEIKKA-BX-U

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent BiDi SFP-keikka-BX-U yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA BiDi SFP optinen lähetin $8.10 (USD)