CWDM SFP

Szűrt termékek
CWDM SFP
SFP modulokkal kategóriák
Kompatibilis márka
Maximális átviteli Distance(KM)
Hullámhossz
    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AA kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1470nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AB

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AB kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1490nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AC

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1510nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AC kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1510nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AD

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1530nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AD kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1530nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AE

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AE kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AF

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AF kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1570nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AG

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AG kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1590nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00070AH

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    60km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00070AH kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1610nm optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-27CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1270nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-27CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1270nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-27CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1270nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-27CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1270nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $36.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-29CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1290nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-29CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1290nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-29CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1290nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-29CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1290nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-31CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-31CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1310nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-31CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1310nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-31CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1310nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-33CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1330nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-33CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1330nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-33CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1330nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-33CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1330nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-35CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1350nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-35CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1350nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-35CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1350nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-35CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1350nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-37CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1370nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-37CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1370nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-37CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1370nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-37CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1370nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-39CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1390nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-39CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1390nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-39CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1390nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-39CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1390nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-41CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1410nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-41CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1410nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-41CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1410nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-41CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1410nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-43CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1430nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-43CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1430nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-43CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1430nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-43CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1430nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-45CWD40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1450nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-45CWD40 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1450nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $33.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-45CWD60

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    -

    1450nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-45CWD60 kompatibilis 1000BASE-CWDM SFP 1450nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $41.10 (USD)