BiDi XFP

Showing 1–28 of 40 results

    AfbeeldingCompatibel merkMPNMoederbordDatum van het Max tariefGolflengteMax afstandKabeltypeBeschrijvingPrijsVoeg toe aan winkelmandje

    Brokaat

    10G - XFP-BXD - 10K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXD - 10K compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1330nm-TX/1270nm-RX Module $62.90 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXD - 20K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXD - 20K compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $62.90 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXD - 40K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXD - 40K compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $68.10 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXD - 60K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXD - 60K compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $124.00 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXD - 80K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXD - 80K compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1330nm-TX/1270nm-RX Module $405.00 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXU - 10K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXU - 10K compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $62.90 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXU - 20K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXU - 20K compatibel 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $62.90 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXU - 40K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXU - 40K compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $68.10 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXU - 60K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXU - 60K compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $124.00 (USD)

    Brokaat

    10G - XFP-BXU - 80K

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Brokaat 10G - XFP-BXU - 80K compatibel 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $405.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX20D-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX20D-I compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $62.90 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX20U-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX20U-I compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $62.90 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX40D-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX40D-I compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $68.10 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX40U-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX40U-I compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $68.10 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX60D-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX60D-I compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $124.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX60U-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX60U-I compatibel 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $124.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX80D-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX80D-I compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1330nm-TX/1270nm-RX Module $405.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX80U-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX80U-I compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $405.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BXD-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BXD-I compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1330nm-TX/1270nm-RX Module $62.90 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BXU-I

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BXU-I compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-10

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-10 compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-20

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-20 compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-40 compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $68.10 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-60

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-60 compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1330nm-TX/1270nm-RX Module $124.00 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-80

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-80 compatibel 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $405.00 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-U-10

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-U-10 compatibel 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-U20

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-U20 compatibel 10GBASE-BX XFP optische Transceiver 1270nm-TX/1330nm-RX Module $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-U-40

    (Klik voor detail)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-U-40 compatibel 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $68.10 (USD)