BiDi XFP

Showing 1–28 of 40 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Brocart

    10G - XFP-BXD - 10K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXD - 10K compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX Modulul $62.90 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXD - 20K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXD - 20K compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $62.90 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXD - 40K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXD - 40K compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $68.10 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXD - 60K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXD - 60K compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $124.00 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXD - 80K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXD - 80K compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX Modulul $405.00 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXU - 10K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXU - 10K compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $62.90 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXU - 20K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXU - 20K compatibil 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX Transceiver optice $62.90 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXU - 40K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXU - 40K compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $68.10 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXU - 60K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXU - 60K compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $124.00 (USD)

    Brocart

    10G - XFP-BXU - 80K

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Brocart 10G - XFP-BXU - 80K compatibil 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX Transceiver optice $405.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX20D-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX20D-am compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $62.90 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX20U-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX20U-am compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $62.90 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX40D-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX40D-am compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $68.10 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX40U-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX40U-am compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $68.10 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX60D-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX60D-am compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $124.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX60U-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX60U-am compatibil 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX Transceiver optice $124.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX80D-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX80D-am compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX Modulul $405.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BX80U-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BX80U-am compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $405.00 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BXD-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BXD-am compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX Modulul $62.90 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-BXU-EU

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Cisco XFP-10G-BXU-am compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-10

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-10 compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-20

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-20 compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-40

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-40 compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $68.10 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-60

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-60 compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1330nm-TX/1270nm-RX Modulul $124.00 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-D-80

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-D-80 compatibil 10GBASE-BX XFP 1330nm-TX/1270nm-RX Transceiver optice $405.00 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-U-10

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-U-10 compatibil 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX Transceiver optice $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-U-20

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-U-20 compatibil 10GBASE-BX XFP Transceiver optic 1270nm-TX/1330nm-RX Modulul $62.90 (USD)

    Dell

    GP-XFP-10GBX-U-40

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Dell GP-XFP-10GBX-U-40 compatibil 10GBASE-BX XFP 1270nm-TX/1330nm-RX Transceiver optice $68.10 (USD)