2G / 4G FC SFP

Showing 1–28 of 30 results

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    AVAGO

    AFBR-57R5AP

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    PPA

    AVAGO AFBR-57R5AP kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m EXT optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    AVAGO

    AFBR-57R6APZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1.25Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    AVAGO AFBR-57R6APZ kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m EXT optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    AVAGO

    HFBR-5720ALP

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    AVAGO HFBR-5720ALP kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    AVAGO

    HFBR - 5720L

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    AVAGO HFBR - 5720L kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    AVAGO

    HFBR-57M5AP

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    AVAGO HFBR-57M5AP kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 850nm EXT optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Brokát

    XBR-000075

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    Brokát XBR-000075 kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Brokát

    XBR-000077

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Brokát XBR-000077 kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Brokát

    XBR-000097

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    PPA

    Brokát XBR-000097 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    Brokát

    XBR-000139

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    PPA

    Brokát XBR-000139 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    Brokát

    XBR-000142

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4 km-re

    SMF

    Brokát XBR-000142 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm 4 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    Brokát

    XBR-000144

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Brokát XBR-000144 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    Brokát

    200E-XBR-000240

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4 km-re

    SMF

    Brokát XBR-000240 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm 4 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    Brokát

    200E-XBR-000250

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Brokát XBR-000250 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    Ciena

    164-0355-901

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    164-0355-901 Ciena kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Ciena

    164-0356-901

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    164-0356-901 Ciena kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC-2G-LW

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Cisco DS-SFP-FC-2G-LW kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC-2G-SW

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    Cisco DS-SFP-FC-2G-SW kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC4G-LW

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Cisco DS-SFP-FC4G-LW kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC4G-MR

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4 km-re

    SMF

    Cisco DS-SFP-FC4G-MR kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm 4 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC4G-SW

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    PPA

    Cisco DS-SFP-FC4G-SW kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 380m optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    HPE

    A6515A

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    PPA

    HPE brokát A6515A kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    HPE

    A6516A

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    HPE brokát A6516A kompatibilis 2G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    HPE

    A7446B

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    PPA

    HPE brokát A7446B kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    HPE

    AJ715A

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    PPA

    HPE brokát AJ715A kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    IBM

    22R4902

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    PPA

    IBM 22R4902 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m optikai adóvevő csatlakozóval $19.80 (USD)

    IBM

    23R1701

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    IBM 23R1701 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    IBM

    23R1702

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    IBM 23R1702 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)

    IBM

    23R1703

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4 km-re

    SMF

    IBM 23R1703 kompatibilis 4G Fibre Channel SFP 1310nm 4 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $66.60 (USD)