2G / 4G FC SFP

Showing 1–28 of 30 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Avago

    AFBR-57R5AP

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    Avago AFBR-57R5AP serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m EXT optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    Avago

    AFBR-57R6APZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1.25Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Avago AFBR-57R6APZ serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m EXT optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    Avago

    HFBR-5720ALP

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Avago HFBR-5720ALP serasi 2G serat saluran SFP 850nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Avago

    HFBR - 5720L

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Avago HFBR - 5720L serasi 2G serat saluran SFP 850nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Avago

    HFBR-57M5AP

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Avago HFBR-57M5AP serasi 2G serat saluran SFP 850nm EXT optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Brocade

    XBR 000075

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Brocade XBR-000075 serasi 2G serat saluran SFP 850nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Brocade

    XBR 000077

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-000077 serasi 2G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Brocade

    XBR 000097

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    Brocade XBR-000097 serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    Brocade

    XBR 000139

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    Brocade XBR-000139 serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    Brocade

    XBR 000142

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4km

    SMF

    Brocade XBR-000142 serasi 4G serat saluran SFP 1310nm 4km optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    Brocade

    XBR 000144

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-000144 serasi 4G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    Brocade

    200E-XBR-000240

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4km

    SMF

    Brocade XBR-000240 serasi 4G serat saluran SFP 1310nm 4km optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    Brocade

    200E-XBR-000250

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-000250 serasi 4G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    Ciena

    164-0355-901

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Ciena 164-0355-901 serasi 2G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Ciena

    164-0356-901

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Ciena 164-0356-901 serasi 2G serat saluran SFP 850nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC-2G-SENTIASA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco DS-SFP-FC-2G-sentiasa serasi 2G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC-2G-RL

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Cisco DS-SFP-FC-2G-SW serasi 2G serat saluran SFP 850nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC4G-SENTIASA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco DS-SFP-FC4G-sentiasa serasi 4G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC4G-ENCIK

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4km

    SMF

    Cisco DS-SFP-FC4G-Encik serasi 4G serat saluran SFP 1310nm 4km optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    Cisco

    DS-SFP-FC4G-RL

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    Cisco DS-SFP-FC4G-SW serasi 4G serat saluran SFP 850nm 380m optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    HPE

    A6515A

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    HPE Brocade A6515A serasi 2G serat saluran SFP 850nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    HPE

    A6516A

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    HPE Brocade A6516A serasi 2G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    HPE

    A7446B

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    HPE Brocade A7446B serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    HPE

    AJ715A

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    HPE Brocade AJ715A serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    IBM

    22R4902

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    IBM 22R4902 serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m optik penghantar-terima $19.80 (USD)

    IBM

    23R1701

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    IBM 23R1701 serasi 4G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    IBM

    23R1702

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    IBM 23R1702 serasi 4G serat saluran SFP 1310nm optik penghantar-terima $66.60 (USD)

    IBM

    23R1703

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    1310nm

    4km

    SMF

    IBM 23R1703 serasi 4G serat saluran SFP 1310nm 4km optik penghantar-terima $66.60 (USD)