SFP Plus Transceivers

Showing 29–56 of 1590 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Arista

    SFP-10G-DW-57.36

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1557.36nm

    40km

    SMF

    Arista C25 SFP-10G-DW-57.36 serasi 10 G DWDM SFP + 1557.36nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-57.36

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1557.36nm

    80km

    SMF

    Arista C25 SFP-10G-DZ-57.36 serasi 10 G DWDM SFP + 1557.36nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-56.55

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1556.55nm

    40km

    SMF

    Arista C26 SFP-10G-DW-56.55 serasi 10 G DWDM SFP + 1556.55nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-56.55

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1556.55nm

    80km

    SMF

    Arista C26 SFP-10G-DZ-56.55 serasi 10 G DWDM SFP + 1556.55nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-55,75 SOKONGAN

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1555.75nm

    40km

    SMF

    Arista C27 SFP-10G-DW-55,75 sokongan serasi 10 G DWDM SFP + 1555.75nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-55,75 SOKONGAN

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1555.75nm

    80km

    SMF

    Arista C27 SFP-10G-DZ-55,75 sokongan serasi 10 G DWDM SFP + 1555.75nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-54.94

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.94nm

    40km

    SMF

    Arista C28 SFP-10G-DW-54.94 serasi 10 G DWDM SFP + 1554.94nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-54.94

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.94nm

    80km

    SMF

    Arista C28 SFP-10G-DZ-54.94 serasi 10 G DWDM SFP + 1554.94nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-54.13

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.13nm

    40km

    SMF

    Arista C29 SFP-10G-DW-54.13 serasi 10 G DWDM SFP + 1554.13nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-54.13

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1554.13nm

    80km

    SMF

    Arista C29 SFP-10G-DZ-54.13 serasi 10 G DWDM SFP + 1554.13nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-53.33

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1553.33nm

    40km

    SMF

    Arista C30 SFP-10G-DW-53.33 serasi 10 G DWDM SFP + 1553.33nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-53.33

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1553.33nm

    80km

    SMF

    Arista C30 SFP-10G-DZ-53.33 serasi 10 G DWDM SFP + 1553.33nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-52.52

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1552.52nm

    40km

    SMF

    Arista C31 SFP-10G-DW-52.52 serasi 10 G DWDM SFP + 1552.52nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-52.52

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1552.52nm

    80km

    SMF

    Arista C31 SFP-10G-DZ-52.52 serasi 10 G DWDM SFP + 1552.52nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-51.72

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1551.72nm

    40km

    SMF

    Arista C32 SFP-10G-DW-51.72 serasi 10 G DWDM SFP + 1551.72nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-51.72

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1551.72nm

    80km

    SMF

    Arista C32 SFP-10G-DZ-51.72 serasi 10 G DWDM SFP + 1551.72nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-50.92

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1550.92nm

    40km

    SMF

    Arista C33 SFP-10G-DW-50.92 serasi 10 G DWDM SFP + 1550.92nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-50.92

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1550.92nm

    80km

    SMF

    Arista C33 SFP-10G-DZ-50.92 serasi 10 G DWDM SFP + 1550.92nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-50.12

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1550.12nm

    40km

    SMF

    Arista C34 SFP-10G-DW-50.12 serasi 10 G DWDM SFP + 1550.12nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-50.12

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1550.12nm

    80km

    SMF

    Arista C34 SFP-10G-DZ-50.12 serasi 10 G DWDM SFP + 1550.12nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-49.32

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1549.32nm

    40km

    SMF

    Arista C35 SFP-10G-DW-49.32 serasi 10 G DWDM SFP + 1549.32nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-49.32

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1549.32nm

    80km

    SMF

    Arista C35 SFP-10G-DZ-49.32 serasi 10 G DWDM SFP + 1549.32nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-48.51

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1548.51nm

    40km

    SMF

    Arista C36 SFP-10G-DW-48.51 serasi 10 G DWDM SFP + 1548.51nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-48.51

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1548.51nm

    80km

    SMF

    Arista C36 SFP-10G-DZ-48.51 serasi 10 G DWDM SFP + 1548.51nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-47.72

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1547.72nm

    40km

    SMF

    Arista C37 SFP-10G-DW-47.72 serasi 10 G DWDM SFP + 1547.72nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-47.72

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1547.72nm

    80km

    SMF

    Arista C37 SFP-10G-DZ-47.72 serasi 10 G DWDM SFP + 1547.72nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-46.92

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.92nm

    40km

    SMF

    Arista C38 SFP-10G-DW-46.92 serasi 10 G DWDM SFP + 1546.92nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-46.92

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.92nm

    80km

    SMF

    Arista C38 SFP-10G-DZ-46.92 serasi 10 G DWDM SFP + 1546.92nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)