SFP Plus Transceivers

Showing 57–84 of 1590 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Arista

    SFP-10G-DW-46.12

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.12nm

    40km

    SMF

    Arista C39 SFP-10G-DW-46.12 serasi 10 G DWDM SFP + 1546.12nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-46.12

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1546.12nm

    80km

    SMF

    Arista C39 SFP-10G-DZ-46.12 serasi 10 G DWDM SFP + 1546.12nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-45.32

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1545.32nm

    40km

    SMF

    Arista C40 SFP-10G-DW-45.32 serasi 10 G DWDM SFP + 1545.32nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-45.32

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1545.32nm

    80km

    SMF

    Arista C40 SFP-10G-DZ-45.32 serasi 10 G DWDM SFP + 1545.32nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-44.53

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1544.53nm

    40km

    SMF

    Arista C41 SFP-10G-DW-44.53 serasi 10 G DWDM SFP + 1544.53nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-44.53

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1544.53nm

    80km

    SMF

    Arista C41 SFP-10G-DZ-44.53 serasi 10 G DWDM SFP + 1544.53nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-43.73

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1543.73nm

    40km

    SMF

    Arista C42 SFP-10G-DW-43.73 serasi 10 G DWDM SFP + 1543.73nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-43.73

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1543.73nm

    80km

    SMF

    Arista C42 SFP-10G-DZ-43.73 serasi 10 G DWDM SFP + 1543.73nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-42.94

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.94nm

    40km

    SMF

    Arista C43 SFP-10G-DW-42.94 serasi 10 G DWDM SFP + 1542.94nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-42.94

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.94nm

    80km

    SMF

    Arista C43 SFP-10G-DZ-42.94 serasi 10 G DWDM SFP + 1542.94nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-42.14

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.14nm

    40km

    SMF

    Arista C44 SFP-10G-DW-42.14 serasi 10 G DWDM SFP + 1542.14nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-42.14

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1542.14nm

    80km

    SMF

    Arista C44 SFP-10G-DZ-42.14 serasi 10 G DWDM SFP + 1542.14nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-41.35

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1541.35nm

    40km

    SMF

    Arista C45 SFP-10G-DW-41.35 serasi 10 G DWDM SFP + 1541.35nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-41.35

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1541.35nm

    80km

    SMF

    Arista C45 SFP-10G-DZ-41.35 serasi 10 G DWDM SFP + 1541.35nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-40.56

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1540.56nm

    40km

    SMF

    Arista C46 SFP-10G-DW-40.56 serasi 10 G DWDM SFP + 1540.56nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-40.56

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1540.56nm

    80km

    SMF

    Arista C46 SFP-10G-DZ-40.56 serasi 10 G DWDM SFP + 1540.56nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-39.77

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1539.77nm

    40km

    SMF

    Arista C47 SFP-10G-DW-39.77 serasi 10 G DWDM SFP + 1539.77nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-39.77

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Arista C47 SFP-10G-DZ-39.77 serasi 10 G DWDM SFP + 1539.77nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-38.98

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.98nm

    40km

    SMF

    Arista C48 SFP-10G-DW-38.98 serasi 10 G DWDM SFP + 1538.98nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-38.98

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    Arista C48 SFP-10G-DZ-38.98 serasi 10 G DWDM SFP + 1538.98nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-38.19

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.19nm

    40km

    SMF

    Arista C49 SFP-10G-DW-38.19 serasi 10 G DWDM SFP + 1538.19nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-38.19

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    Arista C49 SFP-10G-DZ-38.19 serasi 10 G DWDM SFP + 1538.19nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-37.40

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1537.40nm

    40km

    SMF

    Arista C50 SFP-10G-DW-37.40 serasi 10 G DWDM SFP + 1537.40nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-37.40

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Arista C50 SFP-10G-DZ-37.40 serasi 10 G DWDM SFP + 1537.40nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-36.61

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1536.61nm

    40km

    SMF

    Arista C51 SFP-10G-DW-36.61 serasi 10 G DWDM SFP + 1536.61nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-36.61

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Arista C51 SFP-10G-DZ-36.61 serasi 10 G DWDM SFP + 1536.61nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-35.82

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1535.82nm

    40km

    SMF

    Arista C52 SFP-10G-DW-35,82 serasi 10 G DWDM SFP + 1535.82nm optik penghantar-terima $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-35.82

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Arista C52 SFP-10G-DZ-35,82 serasi 10 G DWDM SFP + 1535.82nm optik penghantar-terima $419.10 (USD)