CWDM SFP

Showing 841–868 of 879 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Juniper

    SFP-GE80KCW1570-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1570-ET-CWDM SFP 1570nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1590-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1590-ET-CWDM SFP 1590nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    Juniper

    SFP-GE80KCW1610-ET

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    80km

    SMF

    Juniper rangkaian 1000BASE serasi SFP-GE80KCW1610-ET-CWDM SFP 1610nm optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1270

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1270nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1270 SFP 1270nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1270

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1270nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1270 SFP 1270nm IND optik penghantar-terima $36.70 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1290

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1290nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1290 SFP 1290nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1290

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1290nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1290 SFP 1290nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1310

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1310 SFP 1310nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1310

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1310 SFP 1310nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1330

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1330nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1330 SFP 1330nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1330

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1330nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1330 SFP 1330nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1350

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1350nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1350 SFP 1350nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1350

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1350nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1350 SFP 1350nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1370

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1370nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1370 SFP 1370nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1370

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1370nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1370 SFP 1370nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1390

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1390nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1390 SFP 1390nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1390

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1390nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1390 SFP 1390nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1410

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1410nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1410 SFP 1410nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1410

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1410nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1410 SFP 1410nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1430

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1430nm

    40km

    SMF

    1000BASE serasi Netgear CWDM-SFP-1430-CWDM SFP 1430nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1430

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1430nm

    80km

    SMF

    1000BASE serasi Netgear CWDM-SFP-1430-CWDM SFP 1430nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1450

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1450nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1450 SFP 1450nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1450

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1450nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1450 SFP 1450nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1470

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1470 SFP 1470nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1470

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1470 SFP 1470nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1490

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1490 SFP 1490nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1490

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm

    80km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1490 SFP 1490nm IND optik penghantar-terima $41.10 (USD)

    NETGEAR

    CWDM-SFP-1510

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1510nm

    40km

    SMF

    1000BASE-CWDM serasi Netgear CWDM-SFP-1510 SFP 1510nm IND optik penghantar-terima $33.20 (USD)