CWDM SFP

Showing 57–84 of 879 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Telesis bersekutu

    AT-SPZX80/1530

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1530nm

    80km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPZX80/1530 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1530nm optik penghantar-terima $43.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPZX80/1550

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPZX80/1550 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1550nm optik penghantar-terima $43.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPZX80/1570

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm

    80km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPZX80/1570 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1570nm optik penghantar-terima $43.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPZX80/1590

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1590nm

    80km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPZX80/1590 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1590nm optik penghantar-terima $43.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPZX80/1610

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1610nm

    80km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPZX80/1610 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1610nm optik penghantar-terima $43.70 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1270

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1270nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1270 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1270nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1270-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1270nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1270-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1270nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1290

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1290nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1290 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1290nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1290-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1290nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1290-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1290nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1310

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1310nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1310 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1310nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1310-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1310-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1310nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1330

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1330nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1330 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1330nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1330-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1330nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1330-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1330nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1350

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1350nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1350 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1350nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1350-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1350nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1350-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1350nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1370

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1370nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1370 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1370nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1370-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1370nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1370-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1370nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1390

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1390nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1390 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1390nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1390-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1390nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1390-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1390nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1410

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1410nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1410 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1410nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1410-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1410nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1410-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1410nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1430

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1430nm

    40km

    SMF

    Arista 1000BASE serasi SFP-1G-CW-1430-CWDM SFP 1430nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1430-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1430nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1430-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1430nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1450

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1450nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1450 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1450nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1450-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1450nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1450-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1450nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1470

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1470nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1470 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1470nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1470-20

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1470nm

    20km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1470-20 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1470nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-CW-1490

    (Klik untuk detail)

    SFP

    -

    1490nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-CW-1490 serasi 1000BASE-CWDM SFP 1490nm optik penghantar-terima $33.20 (USD)