SFP Plus transceiver-e

Filtru produse
SFP Plus transceivere categorii
    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Alcatel-Lucent

    3HE04823AA

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE04823AA SFP compatibile 10GBASE-LR + 1310nm Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE04824AA

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent 3HE04824AA SFP compatibile 10GBASE-SR + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-10G-ER

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-10G-ER compatibil 10GBASE-ER SFP + 1550nm Transceiver optice $132.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-10G-LR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-10G-LR compatibil 10GBASE-LR SFP + 1310nm IND Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-10G-SR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent iSFP-10G-SR compatibil 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-ER

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-ER compatibil 10GBASE-ER SFP + 1550nm Transceiver optice $132.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-GIG-LR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    1 / 10.3Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-GIG-LR compatibil 1000BASE-LX si SFP 10GBASE-LR + 1310nm Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-GIG-SR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    1 / 10.3Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-10G-GIG-SR compatibil 1000BASE-SX şi 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-LR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-LR compatibil 10GBASE-LR SFP + 1310nm Transceiver optice $24.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-LRM

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    220m

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM compatibil 10GBASE-LRM SFP + 1310nm 220m Transceiver optice $26.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-SR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-10G-SR compatibil 10GBASE-SR SFP + 850nm Transceiver optice $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-10G-ZR

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10.3Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-10G-ZR compatibil 10GBASE-ZR SFP + 1550nm Transceiver optice $244.50 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-63.86

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Arista C17 SFP-10G-DW-63.86 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1563.86nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-63.86

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Arista C17 SFP-10G-DZ-63.86 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1563.86nm optice Transceiver $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-63.05

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Arista C18 SFP-10G-DW-63.05 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1563.05nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-63.05

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Arista C18 SFP-10G-DZ-63.05 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1563.05nm optice Transceiver $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-62.23

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Arista C19 SFP-10G-DW-62.23 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1562.23nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-62.23

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Arista C19 SFP-10G-DZ-62.23 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1562.23nm optice Transceiver $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-61.41

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Arista C20 SFP-10G-DW-61.41 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1561.41nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-61.41

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Arista C20 SFP-10G-DZ-61.41 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1561.41nm optice Transceiver $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-60.61

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Arista C21 SFP-10G-DW-60.61 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1560.61nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-60.61

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Arista C21 SFP-10G-DZ-60.61 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1560.61nm optice Transceiver $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-59.79

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Arista C22 SFP-10G-DW-59.79 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1559.79nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-59.79

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Arista C22 SFP-10G-DZ-59.79 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1559.79nm optice Transceiver $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-58.98

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Arista C23 SFP-10G-DW-58.98 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1558.98nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-58.98

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Arista C23 SFP-10G-DZ-58.98 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1558.98nm optice Transceiver $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-58.17

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.17nm

    40km

    SMF

    Arista C24 SFP-10G-DW-58.17 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1558.17nm optice Transceiver $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-58.17

    (Click pentru detalii)

    SFP plus

    10Gbps

    1558.17nm

    80km

    SMF

    Arista C24 SFP-10G-DZ-58.17 compatibil 10 G Multiplexing SFP + 1558.17nm optice Transceiver $419.10 (USD)