MULTIPLEXING SFP

Showing 1–28 of 1125 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1563.86

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Brocart C17 1G-SFP-ZRD-1563.86 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1563.86nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1563.86

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Brocart C17 1G-SFP-ZRD-1563.86 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1563.86nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1563.86-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1563.86nm

    100km

    SMF

    Brocart C17 1G-SFP-ZRD-1563.86-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1563.86nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1563.05

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Brocart C18 1G-SFP-ZRD-1563.05 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1563.05nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1563.05

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Brocart C18 1G-SFP-ZRD-1563.05 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1563.05nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1563.05-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1563.05nm

    100km

    SMF

    Brocart C18 1G-SFP-ZRD-1563.05-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1563.05nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1562.23

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Brocart C19 1G-SFP-ZRD-1562.23 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1562.23nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1562.23

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Brocart C19 1G-SFP-ZRD-1562.23 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1562.23nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1562.23-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1562.23nm

    100km

    SMF

    Brocart C19 1G-SFP-ZRD-1562.23-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1562.23nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1561.41

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Brocart C20 1G-SFP-ZRD-1561.41 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1561.41nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1561.41

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Brocart C20 1G-SFP-ZRD-1561.41 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1561.41nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1561.41-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1561.41nm

    100km

    SMF

    Brocart C20 1G-SFP-ZRD-1561.41-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1561.41nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1560.61

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Brocart C21 1G-SFP-ZRD-1560.61 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1560.61nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1560.61

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Brocart C21 1G-SFP-ZRD-1560.61 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1560.61nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1560.61-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1560.61nm

    100km

    SMF

    Brocart C21 1G-SFP-ZRD-1560.61-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1560.61nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1559.79

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Brocart C22 1G-SFP-ZRD-1559.79 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1559.79nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1559.79

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Brocart C22 1G-SFP-ZRD-1559.79 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1559.79nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1559.79-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1559.79nm

    100km

    SMF

    Brocart C22 1G-SFP-ZRD-1559.79-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1559.79nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1558.98

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Brocart C23 1G-SFP-ZRD-1558.98 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1558.98nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1558.98

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Brocart C23 1G-SFP-ZRD-1558.98 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1558.98nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1558.98-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1558.98nm

    100km

    SMF

    Brocart C23 1G-SFP-ZRD-1558.98-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1558.98nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1558.17

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1558.17nm

    40km

    SMF

    Brocart C24 1G-SFP-ZRD-1558.17 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1558.17nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1558.17

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1558.17nm

    80km

    SMF

    Brocart C24 1G-SFP-ZRD-1558.17 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1558.17nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1558.17-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1558.17nm

    100km

    SMF

    Brocart C24 1G-SFP-ZRD-1558.17-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1558.17nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1557.36

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1557.36nm

    40km

    SMF

    Brocart C25 1G-SFP-ZRD-1557.36 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1557.36nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1557.36

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1557.36nm

    80km

    SMF

    Brocart C25 1G-SFP-ZRD-1557.36 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1557.36nm optice Transceiver SFP $218.25 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1557.36-100

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1557.36nm

    100km

    SMF

    Brocart C25 1G-SFP-ZRD-1557.36-100 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1557.36nm optice Transceiver SFP $235.70 (USD)

    Brocart

    1G-SFP-ZRD-1556.55

    (Click pentru detalii)

    SFP

    1000Mbps

    1556.55nm

    40km

    SMF

    Brocart C26 1G-SFP-ZRD-1556.55 compatibil 1000BASE-Multiplexing 100GHz 1556.55nm optice Transceiver SFP $186.90 (USD)