24 szálak egyetlen mód MPO törzs kábel

Normál ár: $46.53 (USD)

Elérhetőség: Raktáron

Teljes hossza *

Optikai elosztó *

Polaritás *

Csatlakozó 1 *

Csatlakozó 2 *

Vedd meg most a rendes ár.

Mennyiségi ár :$32.57 - $44.2

Több elem hozzáadása az ajánlat lista, és Kérjen ajánlatot tőlünk.

Az elemek hozzáadása az ajánlatkérés listájában, majd idézzük, a teljes mennyiségnek megfelelő árat, és továbbra is fizeti a megrendelés online, ha akkor fogadja el az árajánlatunkat.
  • Magas minőségű MPO csatlakozó, Japán
  • Corning rost belsejében
  • 3 év garancia

Termékleírás

Súly 35 g
Csatlakozó típusa

MPO-MPO

Részszálas módba

Single mode

Fiber szám

24 Fibers

Csillapítás

0.7dB/0.35dB

Visszirányú csillapítás

≥20dB

Lengyel típusú

APC-APC

Kábel kabát

LSZH

Kabát OD

3.0mm

Telepítés húzóterhelést

100 N

Hosszú távú húzó teher

50 N

Mini Bend-Radius

7.5mm

Tárolási hőmérséklet

-40°C to +85°C

Üzemi hőmérséklet

-10°C to +70°C

Csatlakozó típusa

MPO-MPO

Részszálas módba

Single mode

Fiber szám

24 Fibers

Csillapítás

0.7dB/0.35dB

Visszirányú csillapítás

≥20dB

Lengyel típusú

APC-APC

Kábel kabát

LSZH

Kabát OD

3.0mm

Telepítés húzóterhelést

100 N

Hosszú távú húzó teher

50 N

Mini Bend-Radius

7.5mm

Tárolási hőmérséklet

-40°C to +85°C

Üzemi hőmérséklet

-10°C to +70°C

Funkciók

  • Alacsony illesztési veszteség és a veszteség vissza elmélkedés
  • Jó Enchangeability
  • Jó tartósság
  • Magas Hőstabilitás
  • Alkalmazások

  • Nagy sűrűségű kábelezési rendszer
  • Kábelezés a kommunikáció bázisállomástól és a forgalmazás esetében
  • Jumper-kapcsolat
  • 40G és 100G-rendszert, a QSFP modul
  • Optikai kommunikációs rendszer, Kábeltévé
  • LAN és WAN révén
  • FTTP
  • Forduljon az élő értékesítési

    E-mailt [email protected] vagy töltse ki az alábbi űrlapot