CFP/CFP2/CFP4/CXP

Showing all 23 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Brocade

    100G - CFP-ER4 - 40KM

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Brocade 100G-CFP-ER4-serasi 100GBASE-ER4 1310nm optik penghantar-terima $3,600.00 (USD)

    Brocade

    100G - CFP-LR4 - 10KM

    (Klik untuk detail)

    CFP

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Modul penghantar-terima optik 1310nm 100G-CFP-LR4-serasi 100GBASE-LR4 brocade $1,350.00 (USD)

    Brocade

    100G - CFP2-LR4 - 10KM

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Modul penghantar-terima optik 1310nm 100G-CFP2-LR4-serasi 100GBASE-LR4 brocade $1,800.00 (USD)

    Ciena

    160-9113-900

    (Klik untuk detail)

    CFP

    100Gbps

    -

    10km

    SMF

    Ciena 160-9113-900 serasi 100GBASE LR4 dan OTU3 1310nm PL penghantar-terima optik modul SMF $1,350.00 (USD)

    Ciena

    CFP-ER4 - 40KM

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Ciena CFP-ER4-serasi 100GBASE-ER4 1310nm optik penghantar-terima $3,600.00 (USD)

    Ciena

    CFP2-LR4 - 10KM

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Ciena CFP2-LR4-serasi 100GBASE-LR4 1310nm penghantar-terima optik modul $1,800.00 (USD)

    Cisco

    CFP-100G-ER4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Cisco 100GBASE serasi CFP-100G-ER4-ER4 1310nm optik penghantar-terima $3,600.00 (USD)

    Cisco

    CFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco CFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $1,688.80 (USD)

    Juniper

    CFP2-100G-LR4-D

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco rangkaian penghantar-terima 1310nm serasi CFP2-100G-LR4 optik (untuk Alyaf) $3,492.00 (USD)

    Melampau

    100G-CFP-LR4-10

    (Klik untuk detail)

    CFP

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Melampau 100G-CFP-LR4-10 serasi 100GBASE – LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,350.00 (USD)

    Melampau

    10330

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Melampau 10330 serasi 100GBASE – LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,800.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    100G-CFP-ER4-40

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Melampau-rangkaian 100G-CFP-ER4-40 serasi 100GBASE-ER4 1310nm optik penghantar-terima $3,600.00 (USD)

    Huawei

    CFP-100G-ER4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Penghantar-terima optik 1310nm 100GBASE serasi Huawei CFP-100G-ER4-ER4 $3,600.00 (USD)

    Huawei

    CFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei CFP-100G-LR4 serasi 100GBASE – LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,688.80 (USD)

    Huawei

    CFP-100G-SR10

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    850nm

    [email protected]/[email protected]/[email protected]

    MMF

    Huawei CFP-100G-SR10 serasi 100GBASE-SR10 850nm 150m optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    Huawei

    CFP2-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei CFP2-100G-LR4 serasi 100GBASE – LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,801.00 (USD)

    Juniper

    CFP-100G-ER4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Juniper rangkaian penghantar-terima optik 1310nm 100GBASE serasi CFP-100G-ER4-ER4 $3,600.00 (USD)

    Juniper

    CFP-100GBASE-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper rangkaian CFP-100GBASE-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm penghantar-terima optik modul $1,350.00 (USD)

    Juniper

    CFP-GEN2-100GBASE-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper rangkaian CFP-GEN2-100GBASE-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,350.00 (USD)

    Juniper

    CFP2-100G-LR4-D

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper rangkaian penghantar-terima 1310nm serasi CFP2-100G-LR4 optik (untuk Alyaf) $1,571.43 (USD)

    Juniper

    CFP2-100G-LR4-D

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper rangkaian CFP2-100G-LR4-D serasi 100GBASE-LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,800.00 (USD)

    Juniper

    CFP2-100GBASE-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper rangkaian penghantar-terima optik 1310nm CFP2-100GBASE-LR4 serasi 100GBASE-LR4 $1,350.00 (USD)

    Juniper

    SRX-CFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper rangkaian SRX-CFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,688.80 (USD)