25G / 40G / 100G Transceivers

Showing 85–112 of 171 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Melampau

    10330

    (Klik untuk detail)

    CFP2

    112Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Melampau 10330 serasi 100GBASE – LR4 1310nm penghantar-terima optik $1,800.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    100G-CFP-ER4-40

    (Klik untuk detail)

    CFP

    103.1Gbp

    1310nm

    40km

    SMF

    Melampau-rangkaian 100G-CFP-ER4-40 serasi 100GBASE-ER4 1310nm optik penghantar-terima $3,600.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    10319

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Melampau-rangkaian 10319 40GBASE-SR4 serasi QSFP + 850nm 150m optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    10320

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Melampau-rangkaian 10320 40GBASE-LR4 serasi QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    10326

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF selari

    Melampau-rangkaian 10326 serasi 40GBASE-PLR4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $342.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    10329

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    -

    [email protected]/OM3

    MMF

    Melampau-rangkaian 10329 40GBASE-SR serasi Bi-penghantar-terima optik Directional PL Dupleks $270.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    10334

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    [email protected]/OM4MMF,2kmoverSMF

    MMF/SMF

    QSFP 40GBASE-UNIV serasi melampau-rangkaian 10334 + 1310nm 2km penghantar-terima optik bagi SMF & MMF $306.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    10335

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Melampau-rangkaian 10335 serasi 40GBASE-ER4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    40GB-ESR4-QSFP

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Melampau-rangkaian 40GBASE serasi 40GB-ESR4-QSFP-ESR4 QSFP + 850nm optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    40GB-LR4-QSFP

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Melampau-rangkaian 40GB-LR4-QSFP serasi 40GBASE-LR4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    40GB-SR4-QSFP

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Melampau-rangkaian 40GB-SR4-QSFP serasi 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    QSFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Melampau-rangkaian QSFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    QSFP-100G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Melampau-rangkaian QSFP-100G-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-BIDI-SR-MM850

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    -

    [email protected]/[email protected]/[email protected]

    MMF

    H3C QSFP-40G-BIDI-SR-MM850 serasi 40GBASE-SR Bi-penghantar-terima optik Directional PL Dupleks $270.00 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-CSR4-MM850

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    H3C 40GBASE serasi QSFP-40G-CSR4-MM850-CSR4 QSFP + 850nm MTP/MPO optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-CSR4-MM850-NDDM

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    H3C 40GBASE serasi QSFP-40G-CSR4-MM850-NDDM-CSR4 QSFP + 850nm MTP/MPO optik penghantar-terima $53.10 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-ER4-SM1310

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    H3C 40GBASE serasi QSFP-40G-ER4-SM1310-ER4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $1,350.00 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-IR4-PSM1310

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    1km

    SMF

    H3C 4x10G serasi QSFP-40G-IR4-PSM1310-IR QSFP + 1310nm 1km MTP/MPO optik penghantar-terima $198.00 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-LR4-PSM1310

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    H3C QSFP-40G-LR4-PSM1310 serasi 4x10G-KP QSFP + 1310nm MTP/MPO penghantar-terima optik $342.00 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-LR4-WDM1300

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    H3C QSFP-40G-LR4-WDM1300 serasi 40GBASE-LR4 QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $306.00 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-LR4L-WDM1300

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    1310nm

    2km

    SMF

    H3C 4x10G serasi QSFP-40G-LR4L-WDM1300-IR QSFP + 1310nm 2km penghantar-terima optik $306.00 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-SR4-MM850

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    H3C QSFP-40G-SR4-MM850 serasi 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    H3C

    QSFP-40G-SR4-MM850-NDDM

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    H3C 40GBASE serasi QSFP-40G-SR4-MM850-NDDM-SR4 QSFP + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $44.10 (USD)

    HPE

    JG325A

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    HPE JG325A 40GBASE-SR4 serasi QSFP + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $70.20 (USD)

    HPE

    JG325B

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    41.25Gbps

    850nm

    150moverOM4MMF

    MMF

    HPE JG325B 40GBASE-SR4 serasi QSFP + 850nm 150m MTP/MPO optik penghantar-terima $70.20 (USD)

    HPE

    JG661A

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    41.25Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    HPE JG661A 40GBASE-LR4 serasi QSFP + 1310nm optik penghantar-terima $369.00 (USD)

    HPE

    JG709A

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    41.25Gbps

    850nm

    400moverOM4MMF

    MMF

    HPE JG709A 40GBASE-CSR4 serasi QSFP + 850nm MTP/MPO optik penghantar-terima $75.60 (USD)

    HPE

    JL251A

    (Klik untuk detail)

    QSFP plus

    40Gbps

    850nm

    150 m/100 m OM3 OM4 @@

    MMF

    HPE JL251A 40GBASE-SR serasi Bi-penghantar-terima optik Directional PL Dupleks $324.00 (USD)