CWDM SFP Plus

Produk penapis
CWDM SFP Plus
Kategori Transceivers SFP PLUS
Jenama yang sesuai
Max penghantaran Distance(KM)
Panjang gelombang yang berkuat
    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Brocade

    XBR-SFP10G1270-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1270-10 serasi 10G 1270nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1270-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1270-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1270nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1290-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1290nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1290-10 serasi 10G 1290nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1290-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1290nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1290-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1290nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1310-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1310-10 serasi 10G 1310nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1310-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1310nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1310-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1310nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1330-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1330-10 serasi 10G 1330nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1330-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1330-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1330nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1350-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1350nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1350-10 serasi 10G 1350nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1350-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1350nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1350-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1350nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1370-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1370nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1370-10 serasi 10G 1370nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1370-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1370nm

    20km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1370-20 serasi 10 G CWDM SFP + 1370nm optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1390-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1390nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1390-10 serasi 10G 1390nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1390-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1390nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1390-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1390nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1410-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1410nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1410-10 serasi 10G 1410nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1410-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1410nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1410-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1410nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1430-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1430nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1430-10 serasi 10G 1430nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1430-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1430nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1430-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1430nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1450-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1450nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1450-10 serasi 10G 1450nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1450-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1450nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1450-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1450nm $78.60 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1470-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1470nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1470-10 serasi 10G 1470nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1470-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1470nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1470-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1470nm $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1490-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1490nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1490-10 serasi 10G 1490nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1490-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1490nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1490-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1490nm $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1510-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1510nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1510-10 serasi 10G 1510nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1510-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1510nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1510-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1510nm $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1530-10

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1530nm

    10km

    SMF

    Brocade XBR-SFP10G1530-10 serasi 10G 1530nm CWDM SFP + optik penghantar-terima $113.50 (USD)

    Brocade

    XBR-SFP10G1530-20

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1530nm

    20km

    SMF

    Brocade 10 serasi XBR-SFP10G1530-20 G CWDM SFP + modul penghantar-terima optik 1530nm $113.50 (USD)