2G / 4G FC SFP

Showing 29–30 of 30 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Intel

    TXN31111

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.125Gbps

    850nm

    [email protected]

    MMF

    Intel TXN31111 serasi 2G serat saluran SFP 850nm EXT optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    Intel

    TXN31115D000000

    (Klik untuk detail)

    SFP

    4.25Gbps

    850nm

    -

    MMF

    Intel TXN31115D000000 serasi 4G serat saluran SFP 850nm 150m EXT optik penghantar-terima $19.80 (USD)