DWDM SFP plusz

Showing 1–28 of 900 results

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Arista

    SFP-10G-DW-63.86

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Arista C17 SFP-10G-DW-63.86 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1563.86nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-63.86

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Arista C17 SFP-10G-DZ-63.86 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1563.86nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-63.05

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Arista C18 SFP-10G-DW-63.05 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1563.05nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-63.05

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Arista C18 SFP-10G-DZ-63.05 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1563.05nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-62.23

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Arista C19 SFP-10G-DW-62.23 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1562.23nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-62.23

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Arista C19 SFP-10G-DZ-62.23 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1562.23nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-61.41

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Arista C20 SFP-10G-DW-61.41 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1561.41nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-61.41

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Arista C20 SFP-10G-DZ-61.41 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1561.41nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-60.61

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Arista C21 SFP-10G-DW-60.61 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1560.61nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-60.61

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Arista C21 SFP-10G-DZ-60.61 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1560.61nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-59.79

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Arista C22 SFP-10G-DW-59.79 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1559.79nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-59.79

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Arista C22 SFP-10G-DZ-59.79 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1559.79nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-58.98

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Arista C23 SFP-10G-DW-58.98 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1558.98nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-58.98

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Arista C23 SFP-10G-DZ-58.98 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1558.98nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-58.17

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1558.17nm

    40km

    SMF

    Arista C24 SFP-10G-DW-58.17 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1558.17nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-58.17

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1558.17nm

    80km

    SMF

    Arista C24 SFP-10G-DZ-58.17 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1558.17nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-57.36

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1557.36Nm

    40km

    SMF

    Arista C25 SFP-10G-DW-57.36 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1557.36nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-57.36

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1557.36Nm

    80km

    SMF

    Arista C25 SFP-10G-DZ-57.36 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1557.36nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-56.55

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1556.55nm

    40km

    SMF

    Arista C26 SFP-10G-DW-56.55 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1556.55nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-56.55

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1556.55nm

    80km

    SMF

    Arista C26 SFP-10G-DZ-56.55 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1556.55nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-55.75

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1555.75nm

    40km

    SMF

    Arista C27 SFP-10G-DW-55.75 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1555.75nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-55.75

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1555.75nm

    80km

    SMF

    Arista C27 SFP-10G-DZ-55.75 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1555.75nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-54.94

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1554.94nm

    40km

    SMF

    Arista C28 SFP-10G-DW-54.94 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1554.94nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-54.94

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1554.94nm

    80km

    SMF

    Arista C28 SFP-10G-DZ-54.94 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1554.94nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-54.13

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1554.13nm

    40km

    SMF

    Arista C29 SFP-10G-DW-54.13 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1554.13nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-54.13

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1554.13nm

    80km

    SMF

    Arista C29 SFP-10G-DZ-54.13 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1554.13nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DW-53.33

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1553.33nm

    40km

    SMF

    Arista C30 SFP-10G-DW-53.33 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1553.33nm optikai adóvevő csatlakozóval $280.00 (USD)

    Arista

    SFP-10G-DZ-53.33

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1553.33nm

    80km

    SMF

    Arista C30 SFP-10G-DZ-53.33 kompatibilis 10 G DWDM SFP + 1553.33nm optikai adóvevő csatlakozóval $419.10 (USD)