CWDM XFP

Szűrt termékek
CWDM XFP
Adó XFP kategóriák
Kompatibilis márka
Maximális átviteli Distance(KM)
Hullámhossz
    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Brokát

    CWDM-XFP-1270-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1270nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1270-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1270nm optikai adóvevő csatlakozóval $122.30 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1290-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1290nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1290-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1290nm optikai adóvevő csatlakozóval $122.30 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1310-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1310-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $122.30 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1330-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1330nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1330-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1330nm optikai adóvevő csatlakozóval $122.30 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1350-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1350nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1350-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1350nm optikai adóvevő csatlakozóval $235.80 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1370-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1370nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1370-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1370nm optikai adóvevő csatlakozóval $235.80 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1390-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1390nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1390-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1390nm optikai adóvevő csatlakozóval $235.80 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1410-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1410nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1410-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1410nm optikai adóvevő csatlakozóval $235.80 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1430-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1430nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1430-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1430nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1450-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1450nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1450-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1450nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1470-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1470nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1470-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1470nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1470-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1470nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1470-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1470nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1490-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1490nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1490-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1490nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1490-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1490nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1490-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1490nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1510-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1510nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1510-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1510nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1510-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1510nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1510-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1510nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1530-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1530nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1530-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1530nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1530-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1530nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1530-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1530nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1550-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1550-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1550-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1550-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1570-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1570nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1570-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1570nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1570-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1570nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1570-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1570nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1590-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1590nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1590-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1590nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1590-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1590nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1590-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1590nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1610-40

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1610nm

    40km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1610-40 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1610nm optikai adóvevő csatlakozóval $366.70 (USD)

    Brokát

    CWDM-XFP-1610-80

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1610nm

    80km

    SMF

    Brocade CWDM-XFP-1610-80 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1610nm optikai adóvevő csatlakozóval $506.40 (USD)

    Brokát

    XBR-XFP-1270-20

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1270nm

    20 km-re

    SMF

    Brocade XBR-XFP-1270-20 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1270nm optikai adóvevő csatlakozóval $96.10 (USD)

    Brokát

    XBR-XFP-1290-20

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1290nm

    20 km-re

    SMF

    Brocade XBR-XFP-1290-20 kompatibilis 10 G CWDM XFP 1290nm optikai adóvevő csatlakozóval $96.10 (USD)