ST/APC optikai csillapító, férfi, női, 1 ~ 25 db opcionális

Normál ár: $3.90 (USD)

Elérhetőség: Raktáron

Csillapítási érték *

Vedd meg most a rendes ár.

Mennyiségi ár :$2,73- $3.71

Több elem hozzáadása az ajánlat lista, és Kérjen ajánlatot tőlünk.

Az elemek hozzáadása az ajánlatkérés listájában, majd idézzük, a teljes mennyiségnek megfelelő árat, és továbbra is fizeti a megrendelés online, ha akkor fogadja el az árajánlatunkat.
  • Pontosság magas gyengülése
  • 2-5 munkanapon érkeznek a DHL/UPS
  • 3 év garancia

Termékleírás

Súly 20 g
Optikai csatlakozó

ST/APC

Átviteli mód

Singlemode

Visszirányú csillapítás

≥65dB

Csillapítás pontosság

1-5dB ±0.5, 6-10dB ±0.7, >10dB ±1.0

Működési hullámhossza

1260~1620nm

Optikai bemeneti teljesítmény

200mW

Üzemi hőmérséklet-tartomány

-40~75°C

Páratartalom

95%RH

Optikai csatlakozó

ST/APC

Átviteli mód

Singlemode

Visszirányú csillapítás

≥65dB

Csillapítás pontosság

1-5dB ±0.5, 6-10dB ±0.7, >10dB ±1.0

Működési hullámhossza

1260~1620nm

Optikai bemeneti teljesítmény

200mW

Üzemi hőmérséklet-tartomány

-40~75°C

Páratartalom

95%RH

  • 0

    0-értékelések

  • 5 csillagok
    4 csillag
    3 csillagok
    2 csillagok
    1 csillag

Jelenleg még nincs Értékelés.

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *

Empowerfiber a szállítást kínál kiváló minőségű kiépítésére csillapítók terjedő 1-30dB. Minden csillapító készül, a folyamatos fény-nyel el, és fém-ion adalékolt rost, amely kínál kiváló környezeti stabilitását és alacsony vissza tükrözi. Az első, a ki az a férfi dugó csatlakozó stílus, amely lehetővé teszi a csillapítók csatlakoztatható közvetlenül vevő berendezésekkel vagy adapter, patch panel. Hátul egy női aljzat adapter, amely lehetővé teszi egy patch kábelt, hogy a hátsó a csillapító pároztatni. A csillapító SC FC, ST, LC és MU típus érhető el. Fiber optikai rendszer épít ki csillapítók kontrolling optikai teljesítmény szintjét, távközlési, CATV alkalmazások és más egymódusú rost száloptikai kommunikációs alkalmazások fontos szerepet játszanak. Mint ilyen kell kínálniuk konzisztens teljesítményt egy sor működési feltételek, tehát leágazási szintekkel marad állandó és kiszámítható.

Funkciók

  • Kompatibilis a bellcore GR910
  • Hosszú távú és a megbízhatóság
  • Egyszerű kezelés
  • Magas erő-állóképességet ad
  • Magas visszirányú csillapítás
  • Alacsony PDL

Alkalmazások

  • EDFA
  • A DWDM kiegyenlítő erő
  • CATV
  • Teljesítmény kiegyenlítés az optikai hozzáadása/drop multiplex

Specifikáció

Jellemzők
Egység
Feltételek
Értékek
Csillapítás
dB
UPC
APC
1 ~ 30
1 ~ 20
Visszirányú csillapítás
dB
UPC
APC
≥50
≥60
Működési hullámhossza
nm
-
1310 and 1550, 1240 - 1600
Csillapítás pontosság
-
1 ~ 4dB
5 ~ 30dB
≤0.5dB
≤10%
Üzemi hőmérséklet
°C
-
-40 ~ +75
Tárolási hőmérséklet
°C
-
-40 ~ +85
Polarizáció függő veszteség
dB
-
≤0.2
Relatív páratartalom
%
75°C
95
Rezgés
dB
10 ~ 55, 2Hrs
∆IL≤0.2
Hatása
dB
1.5m, 5 drops
∆IL≤0.2

Forduljon az élő értékesítési

E-mailt [email protected] vagy töltse ki az alábbi űrlapot