Adaptor de hibrid

Descrierea/de control:

Hibrid adaptoare oferă o soluţie pentru aplicatii hibride, în cazul în care două tipuri de conectori optici sau ansambluri de cablu trebuie să fie legate între ele.

SC ST hibrid adaptor

SC la ST hibrid adaptoare sunt cu carcasa din plastic, tip flansa, zirconiu maneca pentru modul single şi broze maneca pentru multimode. Albastru pentru singur mod PC şi bej pentru multimode PC.

FC ST hibrid adaptor

SC to FC adapter

FC la SC hibrid adaptoare sunt, de asemenea, flanşă tip spirit carcasa din plastic, albastru pentru singur mod PC şi bej pentru multimode PC.

SC FC hibrid adaptor

SC to FC adapter

SC FC hibrid adaptor sunt disponibile cu carcasa din plastic si metal housing.plastic corpul adaptor sunt flanşă adaptor de tip şi de metal sunt de tip pătrat.

SC LC hibrid adaptor

sc_lc_adapter

SC LC hibrid adaptor sunt din plastic tip flansa de locuinţe.
FC LC hibrid adaptor

fc to lc adapter


Adaptor de fibra goale

adaptor de fibra goale

Specificaţiile de performanţă

Inserare loss(dB) ≤ 0.20
Dublarea (dB) ≤ 0.10
Interschimbabilitate (dB) ≤ 0.20
Manson din materiale manşon de zirconiu, broze maneca
Temperatura de functionare (℃) -25 ~ + 70 -40 ~ + 80 -25 ~ + 70
Temperatura de depozitare (℃) -40 ~ 85