BiDi SFP

Showing 29–56 of 248 results

    KuvaYhteensopiva tuotemerkinMPNAsu tekijäMax valuuttakurssiAallonpituusMax etäisyysKaapelityyppiKuvausHintaLisää ostoskoriin

    Arista

    SFP-1G-BXDA-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 BXDA-G20-yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $12.30 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXDA-40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-40 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $18.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXDA-80

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1570nm-1490nm-RADIOTA

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXDA-80 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1570nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $99.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-10 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $8.10 (USD)

    Arista

    SFP 1G BXU 120

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1550-RADIOTA

    120km

    SMF

    Arista BiDi SFP 1G BXU 120 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-1550-RADIOTA 1 optinen lähetin $47.20 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-40 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $15.80 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXU-80

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1550-RADIOTA

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXU-80 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $29.70 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-10

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    10km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-10 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $8.60 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1 BXUA-G20-yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $8.60 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-40 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $18.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-BXUA-80

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1570nm-RADIOTA

    80km

    SMF

    Arista BiDi SFP-1G-BXUA-80 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1490nm-1570nm-RADIOTA optinen lähetin $99.00 (USD)

    Avaya

    AA1419069-E6

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Avaya AA1419069-E6 yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $8.10 (USD)

    Avaya

    AA1419070-E6

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Avaya AA1419070-E6 yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $10.80 (USD)

    Avaya

    AA1419076-E6

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm-1490nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Avaya AA1419076-E6 yhteensopiva 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1490nm-RADIOTA optinen lähetin $18.00 (USD)

    Avaya

    AA1419077-E6

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1490nm-1310nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Avaya AA1419077-E6 yhteensopiva 1000BASE-BX-D BiDi SFP 1490nm-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $18.00 (USD)

    Avaya

    AA1419082-E5

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    10km

    SMF

    Avaya AA1419082-E5 yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Avaya

    AA1419083-E5

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Avaya AA1419083-E5 yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXD yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXD-20 yhteensopiva 100BASE-BX BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD-40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXD-40 yhteensopiva 100BASE-BX BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $13.10 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXD-OM

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    10km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXD-OM yhteensopiva 100BASE-BX-D BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    10km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXU yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    20km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXU-20 yhteensopiva 100BASE-BX BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU-40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    155Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    40km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXU-40 yhteensopiva 100BASE-BX BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $8.80 (USD)

    Brocade

    E1MG-100BXU-OM

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    100Mbps

    1310nm-1550-RADIOTA

    10km

    SMF

    Brokadi E1MG-100BXU-OM yhteensopiva 100BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-1550-RADIOTA optinen lähetin $8.40 (USD)

    Brocade

    E1MG 1G BXD 120

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1490nm-RADIOTA

    120km

    SMF

    Brocade E1MG 1G BXD 120 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1490nm-RADIOTA 1 optinen lähetin $47.20 (USD)

    Brocade

    E1MG-1G-BXD-20

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    20km

    SMF

    Brokadi E1MG-1 BXD-G20-yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $12.30 (USD)

    Brocade

    E1MG-1G-BXD-40

    (Klikkaa tiedot)

    SFP

    1000Mbps

    1550-1310nm-RADIOTA

    40km

    SMF

    Brokadi E1MG-1G-BXD-40 yhteensopiva 1000BASE-BX BiDi SFP 1550-1310nm-RADIOTA optinen lähetin $15.80 (USD)