100G QSFP28

Showing all 20 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Arista

    QSFP-100G-CWDM4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    2km

    SMF

    Arista QSFP-100G-CWDM4 Lite serasi 100GBASE-IR4 1310nm 2Km optik penghantar-terima $1,260.00 (USD)

    Arista

    QSFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Arista QSFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Arista

    QSFP-100G-PSM4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    500m

    - Arista 100GBASE serasi QSFP-100G-PSM4-PIR4 1310nm optik penghantar-terima $675.00 (USD)

    Arista

    QSFP-100G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Arista QSFP-100G-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Brocade

    100G - QSFP28-LR4 - 10KM

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade 100G-QSFP28-LR4-serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Brocade

    100G - QSFP28-LR4-LP - 10KM

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade 100G-QSFP28-LR4-LP-serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Brocade

    100G-QSFP28-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Brocade 100G-QSFP28-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Ciena

    QSFP28-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    -

    10km

    SMF

    Ciena QSFP28-LR4 100GBASE-LR4 serasi 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Ciena

    QSFP28-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Ciena QSFP28-SR4 100GBASE-SR4 serasi 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-100G-LR4-S

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco QSFP-100G-LR4-S 100GBASE-LR4 1310nm serasi optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-100G-SR4-S

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    850nm

    100m

    MMF

    Cisco QSFP-100G-SR4-S serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Dell

    QSFP-100G-CWDM4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    3km

    SMF

    Dell 100GBASE serasi QSFP-100G-CWDM4-CWDM4 1310nm 3km optik penghantar-terima $1,260.00 (USD)

    Dell

    QSFP28-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Dell QSFP28-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Dell

    QSFP28-100G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Dell QSFP28-100G-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    QSFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Melampau-rangkaian QSFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Rangkaian yang melampau

    QSFP-100G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Melampau-rangkaian QSFP-100G-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Penghantar-terima optik 1310nm Huawei QSFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 $2,150.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-100G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Huawei QSFP-100G-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm penghantar-terima optik $232.00 (USD)

    Juniper

    JNP-QSFP-100G-LR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper JNP-QSFP-100G-LR4 serasi 100GBASE-LR4 1310nm optik penghantar-terima $2,150.00 (USD)

    Juniper

    JNP-QSFP-100G-SR4

    (Klik untuk detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Juniper JNP-QSFP-100G-SR4 serasi 100GBASE-SR4 850nm optik penghantar-terima $232.00 (USD)