100G QSFP28

Showing all 20 results

    AfbeeldingCompatibel merkMPNMoederbordDatum van het Max tariefGolflengteMax afstandKabeltypeBeschrijvingPrijsVoeg toe aan winkelmandje

    Arista

    QSFP-100G-CWDM4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    2km

    SMF

    Arista QSFP-100G-CWDM4 Lite compatibel 100GBASE-IR4 1310nm 2Km optische Transceiver $1,260.00 (USD)

    Arista

    QSFP-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Arista QSFP-100G-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Arista

    QSFP-100G-PSM4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    500m

    - Arista QSFP-100G-PSM4-compatibel 100GBASE-PIR4 1310nm optische Transceiver $675.00 (USD)

    Arista

    QSFP-100G-SR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Arista QSFP-100G-SR4 compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)

    Brokaat

    100G - QSFP28-LR4 - 10KM

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brokaat 100G-QSFP28-LR4-compatibele 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Brokaat

    100G - QSFP28-LR4-LP - 10KM

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brokaat 100G-QSFP28-LR4-LP-compatibele 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Brokaat

    100G-QSFP28-SR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Brokaat 100G-QSFP28-SR4 compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)

    CIA

    QSFP28-LR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    -

    10km

    SMF

    CIA QSFP28-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    CIA

    QSFP28-SR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    CIA QSFP28-SR4 compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-100G-LR4-S

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco QSFP-100G-LR4-S 100GBASE-LR4 1310nm compatibele optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Cisco

    QSFP-100G-SR4-S

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    850nm

    100m

    MMF

    Cisco QSFP-100G-SR4-S compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)

    Dell

    QSFP-100G-CWDM4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbp

    1310nm

    3km

    SMF

    Dell QSFP-100G-CWDM4-compatibel 100GBASE-CWDM4 1310nm 3km optische Transceiver $1,260.00 (USD)

    Dell

    QSFP28-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Dell QSFP28-100G-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Dell

    QSFP28-100G-SR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Dell QSFP28-100G-SR4 compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)

    Extreme Networks

    QSFP-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Extreme-netwerken QSFP-100G-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Extreme Networks

    QSFP-100G-SR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Extreme-netwerken QSFP-100G-SR4 compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Huawei QSFP-100G-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Huawei

    QSFP-100G-SR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Huawei QSFP-100G-SR4 compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)

    Juniper

    JNP-QSFP-100G-LR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Juniper JNP-QSFP-100G-LR4 compatibel 100GBASE-LR4 1310nm optische Transceiver $2,150.00 (USD)

    Juniper

    JNP-QSFP-100G-SR4

    (Klik voor detail)

    QSFP28

    103.1Gbps

    850nm

    100m

    MMF

    Juniper JNP-QSFP-100G-SR4 compatibel 100GBASE-SR4 850nm optische Transceiver $232.00 (USD)