MULTIPLEXING XFP

Showing 29–56 of 749 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-47

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1539.77nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C47 XFP-10G-Multiplexing-47 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1539.77nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-48

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1538.98nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C48 XFP-10G-Multiplexing-48 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1538.98nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-49

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1538.19nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C49 XFP-10G-Multiplexing-49 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1538.19nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-50

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1537.40nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C50 XFP-10G-Multiplexing-50 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1537.40nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-51

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1536.61nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C51 XFP-10G-Multiplexing-51 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1536.61nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-52

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1535.82nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C52 XFP-10G-Multiplexing-52 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1535.82nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-53

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1535.04nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C53 XFP-10G-Multiplexing-53 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1535.04nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-54

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1534.25nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C54 XFP-10G-Multiplexing-54 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1534.25nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-55

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1533.47nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C55 XFP-10G-Multiplexing-55 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1533.47nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-56

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1532.68nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C56 XFP-10G-Multiplexing-56 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1532.68nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-57

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1531.90nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C57 XFP-10G-Multiplexing-57 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1531.9nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-58

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1531.12nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C58 XFP-10G-Multiplexing-58 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1531.12nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-DWDM-59

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    -

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C59 XFP-10G-Multiplexing-59 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1530.33nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    XFP-10G-MULTIPLEXING-61

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1528.77nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent C61 XFP-10G-Multiplexing-61 compatibil 10 G XFP Multiplexing 1528.77nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1563-86

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    40km

    SMF

    Brocart C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1563.86nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1563-86

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1563.86nm

    80km

    SMF

    Brocart C17 10G-XFP-ZRD-1563-86 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1563.86nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1563-05

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    40km

    SMF

    Brocart C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1563.05nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1563-05

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1563.05nm

    80km

    SMF

    Brocart C18 10G-XFP-ZRD-1563-05 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1563.05nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1562-23

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    40km

    SMF

    Brocart C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1562.23nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1562-23

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1562.23nm

    80km

    SMF

    Brocart C19 10G-XFP-ZRD-1562-23 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1562.23nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1561-41

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    40km

    SMF

    Brocart C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1561.41nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1561-41

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1561.41nm

    80km

    SMF

    Brocart C20 10G-XFP-ZRD-1561-41 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1561.41nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1560-61

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    40km

    SMF

    Brocart C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1560.61nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1560-61

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1560.61nm

    80km

    SMF

    Brocart C21 10G-XFP-ZRD-1560-61 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1560.61nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1559-79

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    40km

    SMF

    Brocart C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1559.79nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-ZRD-1559-79

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1559.79nm

    80km

    SMF

    Brocart C22 10G-XFP-ZRD-1559-79 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1559.79nm optice Transceiver $509.90 (USD)

    Brocart

    10G XFP-ZRD-1558-98

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    40km

    SMF

    Brocart C23 10G XFP-ZRD-1558-98 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1558.98nm optice Transceiver $323.00 (USD)

    Brocart

    10G XFP-ZRD-1558-98

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1558.98nm

    80km

    SMF

    Brocart C23 10G XFP-ZRD-1558-98 compatibil 10 G XFP Multiplexing 100GHz 1558.98nm optice Transceiver $509.90 (USD)