FC LC OM1 Multimode 62,5/125 kuitua kytkentäkaapeli Duplex

Normaalihinta: $2.04 (USD)

Saatavuus: Varastossa

Pituus *

Kaapelin halkaisija *

Osta se nyt säännöllisesti hinta.

Tilavuus hinta :$1.43- $1,94

Lisää useita kohteita huoltotarjouksen luettelo ja Pyydä tarjous meiltä.

Lisätä kohteita tarjouksen luetteloon, me lainata hinta yhteensä määrän mukaan, ja voit jatkaa maksaa tilauksen verkossa, jos hyväksyt meidän tarjouksen.
  • Arvioitu saapumisaika: 2-5 arkipäivää
  • 3 vuoden takuu ja 60 päivän rahat takaisin

Tuote-eritelmän

Paino 35 g
Liittimen tyyppi

FC-LC

Kuitutilaan

OM1 Multimode 62.5/125

Kuidun määrä

Duplex

Väliinkytkemisvaimennus

≤0.3dB

Tappio

≥50dB

Vaihdettavuus

≤0.2dB

Käyttölämpötila

-60~75°C

Varastointilämpötila

-45~85°C

Liittimen tyyppi

FC-LC

Kuitutilaan

OM1 Multimode 62.5/125

Kuidun määrä

Duplex

Väliinkytkemisvaimennus

≤0.3dB

Tappio

≥50dB

Vaihdettavuus

≤0.2dB

Käyttölämpötila

-60~75°C

Varastointilämpötila

-45~85°C

  • 0

    0arvostelut

  • 5 tähteä
    4 tähteä
    3 tähteä
    2 tähteä
    1 tähdet

Ei arvosteluja vielä.

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Ominaisuudet

  • Muut kuin optiset Irrota suorituskykyä
  • Laadukkaita Zirkonia kansineen
  • Alhainen väliinkytkemisvaimennus ja suuri tappio
  • Materiaalit täyttävät RoHS-vaatimukset
  • Uninen, täysistunnossa ja LSZH kuitu jumper virtajohdon saatavilla
  • Sovellukset

  • Tietoliikenne
  • Tietoverkkojen
  • KTV-verkkojen
  • Aktiivinen laite irtisanominen
  • Instrumentointi
  • Tekniset tiedot

    <span class ="tr_" id="tr_0" data-source="" data-orig="无标题文档">无标题文档</span>
    Kohde Yksi tila Multi-tilassa
    Kuidun halkaisija 9/125um 62,5/125um 50/125um
    Väliinkytkemisvaimennus PC < 0.3dB APC < 0.2dB PC < 0,3 dB
    Tappio PC > 45 dB APC > 60 dB PC > 25 dB
    Lisää – testi (1000 kertaa) < 0,3 dB
    Eritasoliittymä < 0.2 dB
    Käyttölämpötila -40℃ ~ + 80℃
    Anti vetovoima 15kgf

    Optinen suorituskyky jakelu

    Optical Performance
    Optical Performance

    Jokainen valokaapeli testataan ennen toimitusta

    Fiber valokaapeli testaus
    Fiber valokaapeli testaus
    Fiber valokaapeli testaus
    Fiber valokaapeli testaus

    Fiber Patch kaapeli-pakkaus

    Fiber Patch kaapeli-pakkaus
    Fiber Patch kaapeli-pakkaus
    Fiber Patch kaapeli-pakkaus
    Fiber Patch kaapeli-pakkaus

    Yhteyttä live myyntiimme

    Sähköposti [email protected] tai täytön lomakkeen alla