FC a LC Multimode OM1 62.5/125 fibră Cablu patch, Duplex

Regulate de preţ: $2.04 (USD)

Disponibilitate: În stoc

Lungime *

Diametru cablu *

Cumpara-l acum cu preţ obişnuit.

Volumul Pret :$1,43- $1.94

Adauga mai multe elemente la lista de ofertă şi de a lua un citat la noi.

Adăugați elemente la lista de cotare, vom cita preţ în funcţie de cantitatea totală, şi puteţi continua să plătească comanda online Dacă accepţi oferta noastră.
  • Estimată a sosirii: 2-5 zile
  • 3 ani garanţie şi 60 de zile banii înapoi

Caietul de sarcini

Greutate 35 g
Tip conector

FC-LC

Modul de fibra

OM1 Multimode 62.5/125

Numărul de fibre

Duplex

Atenuare

≤0.3dB

Pierdere prin reflexie

≥50dB

Interschimbabilitate

≤0.2dB

Temperatura de operare

-60~75°C

Temperatura de depozitare

-45~85°C

Tip conector

FC-LC

Modul de fibra

OM1 Multimode 62.5/125

Numărul de fibre

Duplex

Atenuare

≤0.3dB

Pierdere prin reflexie

≥50dB

Interschimbabilitate

≤0.2dB

Temperatura de operare

-60~75°C

Temperatura de depozitare

-45~85°C

  • 0

    0clienţi

  • 5 stele
    4 stele
    3 stele
    2 stele
    1 stele

Momentan nu sunt Recenzii încă.

Adresa ta de email nu va fi publicat. Câmpurile necesare sunt marcate *

Caracteristici

  • Non-optic deconectaţi performanţă
  • Înaltă calitate zirconiu ferule
  • Scăzut de atenuare şi pierderi prin reflexie ridicat
  • Materiale cerinţelor RoHS
  • Coloană, plenului şi LSZH fibra jumper cablul disponibile
  • Aplicatii

  • Telecomunicatii
  • Reţele de calculatoare
  • Reţelele CATV
  • Dispozitiv activ rezilierea
  • Instrumentaţie
  • Caietul de sarcini

    <span class ="tr_" id="tr_0" data-source="" data-orig="无标题文档">无标题文档</span>
    Element Modul single Multi mode
    Diametru fibra 9/125um 62.5/125um 50/125um
    Atenuare PC < 0.3dB APC < 0.2dB PC < 0,3 dB
    Pierdere prin reflexie PC > 45 dB APC > 60 dB PC > 25 dB
    Inserare – trage test (1000 de ori) < 0,3 dB
    Interbancar < 0,2 dB
    Temperatură de funcţionare -40℃ ~ + 80℃
    Anti-tracţiune vigoare 15kgf

    Performanţa optică de distribuţie

    Optical Performance
    Optical Performance

    Fiecare fibră optică este testat inainte de livrare

    fibra optica cablu testare
    fibra optica cablu testare
    fibra optica cablu testare
    fibra optica cablu testare

    Fibra Patch cablu ambalare

    Fibra Patch cablu ambalare
    Fibra Patch cablu ambalare
    Fibra Patch cablu ambalare
    Fibra Patch cablu ambalare

    Contactaţi vânzările noastre live

    E-mail [email protected] sau sa completati formularul de mai jos