FC PL OM1 Multimode 62.5/125 serat patch kabel, Dupleks

Harga biasa: $2.04 (USD)

Ketersediaan: Dalam stok

Panjang *

Diameter kabel *

Membeli sekarang dengan harga biasa.

Jumlah harga :$1.43- $1.94

Menambah beberapa item ke senarai sebut harga dan mendapatkan sebut harga dari kami.

Menambah item ke dalam senarai sebut harga, kami akan memberikan sebut harga anda harga mengikut jumlah, dan anda boleh terus membayar pesanan secara online jika anda bersetuju dengan sebut harga kami.
  • Anggaran masa ketibaan: 2-5 hari bekerja
  • 3 tahun jaminan dan 60 hari pulangan wang

Spesifikasi produk

Berat badan 35 g
Jenis penyambung

FC-LC

Gentian mod

OM1 Multimode 62.5/125

Kiraan serat

Duplex

Sisipan kerugian

≤0.3dB

Kembali kerugian

≥50dB

Dia selalu

≤0.2dB

Suhu operasi

-60~75°C

Suhu simpanan

-45~85°C

Jenis penyambung

FC-LC

Gentian mod

OM1 Multimode 62.5/125

Kiraan serat

Duplex

Sisipan kerugian

≤0.3dB

Kembali kerugian

≥50dB

Dia selalu

≤0.2dB

Suhu operasi

-60~75°C

Suhu simpanan

-45~85°C

  • 0

    0Ulasan

  • 5 bintang
    4 bintang
    3 bintang
    2 bintang
    1 bintang

Terdapat tiada Ulasan lagi.

Alamat e-mel anda tidak akan disiarkan. Medan yang diperlukan akan ditanda *

Ciri-ciri

  • Optik putuskan prestasi
  • Ferrules zirconia berkualiti tinggi
  • Rendah memasukkan kerugian dan kehilangan pulangan yang tinggi
  • Bahan-bahan memenuhi keperluan Rosh
  • Riser, Plenum dan LSZH serat pelompat tali disediakan
  • Aplikasi

  • Telekomunikasi
  • Rangkaian komputer
  • Rangkaian CATV
  • Penamatan peranti aktif
  • Instrumentasi
  • Spesifikasi

    <span class ="tr_" id="tr_0" data-source="" data-orig="无标题文档">无标题文档</span>
    Item Mod tunggal Pelbagai mod
    Diameter gentian 9/125um 50 62.5/125um/125um
    Sisipan kerugian PC < 0.3dB APC < 0.2dB PC < 0.3 dB
    Kembali kerugian PC > 45 dB APC > 60 dB PC > 25 dB
    Masukkan – tarik ujian (1000 kali) < 0.3 dB
    Persimpangan bertingkat < 0.2 dB
    Suhu operasi -40℃ ~ + 80℃
    Tentera anti tegangan 15kgf

    Optik prestasi pengagihan

    Optical Performance
    Optical Performance

    Setiap kabel optik gentian diuji sebelum penghantaran

    ujian kabel optik gentian
    ujian kabel optik gentian
    ujian kabel optik gentian
    ujian kabel optik gentian

    Tampalan serat kabel pembungkusan

    Tampalan serat kabel pembungkusan
    Tampalan serat kabel pembungkusan
    Tampalan serat kabel pembungkusan
    Tampalan serat kabel pembungkusan

    Hubungi kami jualan langsung

    E-mel [email protected] atau mengisi di bawah borang