1000BASE SFP

Szűrt termékek
1000BASE SFP
SFP modulokkal kategóriák
Kompatibilis márka
Maximális átviteli Distance(KM)
Hullámhossz
    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Alcatel-Lucent

    iSFP-koncert-LH40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-koncert-LH40 kompatibilis 1000BASE-LH40 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $12.30 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-koncert-LH70

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-koncert-LH70 kompatibilis 1000BASE-LH70 SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $25.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-koncert-LX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-koncert-LX kompatibilis 1000BASE-LX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-koncert-SX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    PPA

    Alcatel-Lucent iSFP-koncert-SX kompatibilis 1000BASE-SX SFP 850nm 550m optikai adóvevő $5.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-koncert-T

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Cat 5

    Alcatel-Lucent iSFP-koncert-T kompatibilis 10/100/1000BASE-T SFP réz RJ-45 optikai adóvevő $11.90 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KETTŐS-MM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Alcatel-Lucent SFP-kettős-MM kompatibilis kettős sebességű 100BASE-FX/1000BASE-SX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KETTŐS-SM10

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-kettős-SM10 kompatibilis kettős sebességű 100BASE-FX/1000BASE-LX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-EXTND

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-EXTND kompatibilis 1000BASE-SX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-EZX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    120km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-EZX kompatibilis 1000BASE-EZX SFP 1550nm 1 optikai adóvevő csatlakozóval $35.00 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-LH40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-LH40 kompatibilis 1000BASE-LH40 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $12.30 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-LH70

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-LH70 kompatibilis 1000BASE-LH70 SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $25.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-LX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-LX kompatibilis 1000BASE-LX SFP 1310nm IND optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-SX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    PPA

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-SX kompatibilis 1000BASE-SX SFP 850nm 550m optikai adóvevő csatlakozóval $5.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-KONCERT-T

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Cat 5

    Alcatel-Lucent SFP-koncert-T kompatibilis 1000BASE-T SFP réz RJ-45 optikai adóvevő csatlakozóval $11.90 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SP2670SR

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Allied Telesis:-SP2670SR kompatibilis 1000BASE-LX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Allied Telesis

    A SPEX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Allied Telesis:-SPEX kompatibilis 1000 X SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX10

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Allied Telesis:-SPLX10 kompatibilis 1000BASE-LX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.70 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Allied Telesis:-SPLX40 kompatibilis 1000BASE-LX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $12.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX40/1550

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPLX40/1550-kompatibilis 1000BASE-LX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $23.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPLX80

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Allied Telesis:-SPLX80 kompatibilis 1000BASE-ZX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $25.40 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPSX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    PPA

    Allied Telesis:-SPSX kompatibilis 1000BASE-SX SFP 850nm 550m optikai adóvevő csatlakozóval $5.80 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPTX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Cat 5

    Allied Telesis:-SPTX kompatibilis 1000BASE-T SFP réz RJ-45 optikai adóvevő csatlakozóval $11.90 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPZX80

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Allied Telesis:-SPZX80 kompatibilis 1000BASE-ZX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $25.40 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX-40 kompatibilis 1000BASE-EX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $12.30 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX-80

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX-80 kompatibilis 1000BASE-ZX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $25.40 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX1550-40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX1550-40 kompatibilis 1000BASE-EX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $14.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EZX-100

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    100km

    SMF

    Arista SFP-1G-EZX-100 kompatibilis 1000BASE-EZX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $35.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EZX-120

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    120km

    SMF

    Arista SFP-1G-EZX-120 kompatibilis 1000BASE-EZX SFP 1550nm 1 optikai adóvevő csatlakozóval $35.00 (USD)