1000BASE SFP

Showing 1–28 of 280 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    AAG

    iSFP-GIG-LH40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AAG iSFP-GIG-LH40 1000BASE-LH40 serasi SFP 1310nm optik penghantar-terima $12.30 (USD)

    AAG

    iSFP-GIG-LH70

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    AAG iSFP-GIG-LH70 1000BASE-LH70 serasi SFP 1550nm optik penghantar-terima $25.40 (USD)

    AAG

    iSFP-GIG-LX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG iSFP-GIG-LX 1000BASE-LX serasi SFP 1310nm optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    AAG

    iSFP-GIG-SX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    MMF

    AAG iSFP-GIG-SX 1000BASE-SX serasi SFP 850nm 550m penghantar-terima optik $5.80 (USD)

    AAG

    iSFP-GIG-T

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Kucing 5

    AAG iSFP-GIG-T serasi 10/100/1000BASE-T SFP tembaga RJ-45 penghantar-terima optik $11.90 (USD)

    AAG

    SFP-DWI-MM

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    AAG SFP-DWI-MM serasi dwi-kelajuan 100BASE-FX/1000BASE-SX SFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    AAG

    SFP-DWI-SM10

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG SFP-DWI-SM10 serasi dwi-kelajuan 100BASE-FX/1000BASE-LX SFP 1310nm penghantar-terima optik $6.70 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-EXTND

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    AAG SFP-GIG-EXTND serasi 1000BASE-SX SFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-EZX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    120km

    SMF

    1550nm SFP AAG SFP-GIG-EZX serasi 1000BASE-EZX 1 penghantar-terima optik $35.00 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-LH40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AAG SFP-GIG-LH40 serasi 1000BASE-LH40 SFP 1310nm optik penghantar-terima $12.30 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-LH70

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    70km

    SMF

    AAG SFP-GIG-LH70 serasi 1000BASE-LH70 SFP 1550nm optik penghantar-terima $25.40 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-LX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG SFP-GIG-LX serasi 1000BASE-LX SFP 1310nm IND optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-SX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    MMF

    AAG SFP-GIG-SX serasi 1000BASE-SX SFP 850nm 550m optik penghantar-terima $5.80 (USD)

    AAG

    SFP-GIG-T

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Kucing 5

    AAG SFP-GIG-T serasi 1000BASE-T SFP tembaga penghantar-terima optik RJ-45 $11.90 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SP2670SR

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    Telesis bersekutu di-SP2670SR 1000BASE-LX serasi SFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPEX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    2km

    MMF

    Telesis bersekutu di-SPEX serasi 1000 X SFP 1310nm 2 km optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPLX10

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Telesis bersekutu di-SPLX10 1000BASE-LX serasi SFP 1310nm optik penghantar-terima $6.70 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPLX40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Telesis bersekutu di-SPLX40 1000BASE-LX serasi SFP 1310nm optik penghantar-terima $12.30 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPLX40/1550

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Bersekutu-Telesis AT-SPLX40/1550 serasi 1000BASE-LX SFP 1550nm optik penghantar-terima $23.30 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPLX80

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Telesis bersekutu di-SPLX80 1000BASE-ZX serasi SFP 1550nm optik penghantar-terima $25.40 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPSX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    850nm

    550moverOM2MMF

    MMF

    Telesis bersekutu di-SPSX 1000BASE-SX serasi SFP 850nm 550m optik penghantar-terima $5.80 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPTX

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    -

    100m

    Kucing 5

    Telesis bersekutu di-SPTX 1000BASE-T serasi SFP tembaga penghantar-terima optik RJ-45 $11.90 (USD)

    Telesis bersekutu

    AT-SPZX80

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Telesis bersekutu di-SPZX80 1000BASE-ZX serasi SFP 1550nm optik penghantar-terima $25.40 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX-40 serasi 1000BASE bukan EX SFP 1310nm optik penghantar-terima $12.30 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX-80

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX-80 serasi 1000BASE-ZX SFP 1550nm optik penghantar-terima $25.40 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EX1550-40

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Arista SFP-1G-EX1550-40 serasi 1000BASE bukan EX SFP 1550nm optik penghantar-terima $14.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EZX-100

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    100km

    SMF

    Arista 1000BASE serasi SFP-1G-EZX-100-EZX SFP 1550nm optik penghantar-terima $35.00 (USD)

    Arista

    SFP-1G-EZX-120

    (Klik untuk detail)

    SFP

    1000Mbps

    1550nm

    120km

    SMF

    Arista SFP-1G-EZX-120 serasi 1000BASE-EZX SFP 1550nm penghantar-terima optik yang 1 $35.00 (USD)