100BASE SFP

Showing 1–28 of 89 results

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Alcatel-Lucent

    3HE00024AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Alcatel-Lucent 3HE00024AA kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00266AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    25km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00266AA kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 25km optikai adóvevő csatlakozóval $7.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-100 MM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Alcatel-Lucent iSFP-100-MM kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re, optikai adóvevő $6.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-100-SM15

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-100-SM15 kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 15 km-re, optikai adóvevő $7.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-100-SM40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-100-SM40 kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $8.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-LC-MM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Alcatel-Lucent SFP-100-LC-MM kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-LC-SM15

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-100-LC-SM15 kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $7.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-LC-SM40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-100-LC-SM40 kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $8.80 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFX/15

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    Allied Telesis AT-SPFX/15 kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $7.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFX/2

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Allied Telesis AT-SPFX/2-kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $7.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFX/40

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPFX/40-kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $14.60 (USD)

    Avaya

    AA1419074-E6

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Avaya AA1419074-E6 kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Avaya

    AA1419081-E6

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Avaya AA1419081-E6 kompatibilis 100BASE-LX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Avaya

    AA1419084-E6

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Avaya AA1419084-E6 kompatibilis 100BASE-ZX SFP 1550nm optikai adóvevő modul $19.30 (USD)

    Brokát

    E1MG-100FX-10

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100FX-10 kompatibilis 100BASE-LX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Brokát

    E1MG-100FX-A

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Brokát E1MG-100FX-A kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Brokát

    E1MG-100FX-IR-OM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    Brokát E1MG-100FX-IR-OM kompatibilis 100BASE-LX SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $7.20 (USD)

    Brokát

    E1MG-100FX-LR-OM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Brokát E1MG-100FX-LR-OM kompatibilis 100BASE-EX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $8.80 (USD)

    Brokát

    E1MG-100FX-OM

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Brokát E1MG-100FX-OM kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Brokát

    E1MG-100FX-T

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    -

    100m

    Cat 5

    E1MG-100FX-T Brocade kompatibilis 100BASE-T SFP réz RJ-45 optikai adóvevő csatlakozóval $12.90 (USD)

    Brokát

    E1MG-100ZX-80

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brokát E1MG-100ZX-80-kompatibilis 100BASE-ZX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $19.30 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100EX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Cisco GLC-FE-100EX kompatibilis 100BASE-EX SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $8.80 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100FX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Cisco GLC-FE-100FX kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100FX-RGD

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2 km-re

    PPA

    Cisco GLC-FE-100FX-RGD kompatibilis 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100LX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Cisco GLC-FE-100LX kompatibilis 100BASE-LX10 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100LX-RGD

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Cisco GLC-FE-100LX-RGD kompatibilis 100BASE-LX10 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100ZX

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Cisco GLC-FE-100ZX kompatibilis 100BASE-ZX SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $19.30 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-T

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    100Mbps

    -

    100m

    Cat 5

    Cisco GLC-FE-T kompatibilis 100BASE-T SFP réz RJ-45 optikai adóvevő csatlakozóval $12.90 (USD)