100BASE SFP

Showing 1–28 of 89 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    Alcatel-Lucent

    3HE00024AA

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Alcatel-Lucent 3HE00024AA compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00266AA

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    25km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00266AA compatibil 100BASE-FX 1310nm 25km optice Transceiver SFP $7.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-100-MM

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Alcatel-Lucent iSFP-100-MM compatibil 100BASE-FX 1310nm SFP Transceiver optice de 2km $6.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-100-SM15

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-100-SM15 compatibil 100BASE-FX SFP 1310nm 15km Transceiver optice $7.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    iSFP-100-SM40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent iSFP-100-SM40 compatibil 100BASE-FX Transceiver SFP 1310nm optice $8.80 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-LC-MM

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Alcatel-Lucent SFP-100-LC-MM compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-LC-SM15

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-100-LC-SM15 compatibil 100BASE-FX 1310nm 15km optice Transceiver SFP $7.20 (USD)

    Alcatel-Lucent

    SFP-100-LC-SM40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent SFP-100-LC-SM40 compatibil 100BASE-FX Transceiver SFP 1310nm optice $8.80 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFX/15

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPFX/15 compatibil 100BASE-FX 1310nm 15km optice Transceiver SFP $7.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFX/2

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Allied Telesis AT-SPFX/2 compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $7.30 (USD)

    Allied Telesis

    AT-SPFX/40

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Allied Telesis AT-SPFX/40 compatibil 100BASE-FX 1310nm optice Transceiver SFP $14.60 (USD)

    Dumitru adrian

    AA1419074-E6

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Avaya AA1419074-E6 compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Dumitru adrian

    AA1419081-E6

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avaya AA1419081-E6 compatibil 100BASE-LX 1310nm optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Dumitru adrian

    AA1419084-E6

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Avaya AA1419084-E6 compatibil 100BASE-ZX 1550nm modul optic Transceiver SFP $19.30 (USD)

    Brocart

    E1MG-100FX-10

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocart E1MG-100FX-10 compatibil 100BASE-LX 1310nm optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Brocart

    E1MG-100FX-A

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Brocart E1MG-100FX-A compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Brocart

    E1MG-100FX-IR-OM

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Brocart E1MG-100FX-IR-OM compatibil 100BASE-LX 1310nm 15km optice Transceiver SFP $7.20 (USD)

    Brocart

    E1MG-100FX-LR-OM

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Brocart E1MG-100FX-LR-OM compatibil 100BASE-EX 1310nm optice Transceiver SFP $8.80 (USD)

    Brocart

    E1MG-100FX-OM

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Brocart E1MG-100FX-OM compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Brocart

    E1MG-100FX-T

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    -

    100m

    Pisica 5

    Brocart T de E1MG 100FX SFP compatibile 100BASE-T RJ-45 optice transmiţător de cupru $12.90 (USD)

    Brocart

    E1MG-100ZX-80

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocart E1MG-100ZX-80 compatibil 100BASE-ZX 1550nm optice Transceiver SFP $19.30 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100EX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Cisco GLC-FE-100EX compatibil 100BASE-EX 1310nm optice Transceiver SFP $8.80 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100FX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Cisco GLC-FE-100FX compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100FX-RGD

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    2km

    FPM

    Cisco GLC-FE-100FX-RGD compatibil 100BASE-FX 1310nm 2km optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100LX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco GLC-FE-100LX compatibil 100BASE-LX10 1310nm optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100LX-RGD

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco GLC-FE-100LX-RGD compatibil 100BASE-LX10 1310nm optice Transceiver SFP $6.20 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-100ZX

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Cisco GLC-FE-100ZX compatibil 100BASE-ZX 1550nm optice Transceiver SFP $19.30 (USD)

    Cisco

    GLC-FE-T

    (Click pentru detalii)

    SFP

    100Mbps

    -

    100m

    Pisica 5

    Cisco SFP GLC-FE-T compatibil 100BASE-T RJ-45 optice transmiţător de cupru $12.90 (USD)