10G XFP

Szűrt termékek
10G XFP
Adó XFP kategóriák
Kompatibilis márka
Maximális átviteli Distance(KM)
Hullámhossz
    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    AVAGO

    AFBR-720XPDZ

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    PPA

    AVAGO AFBR-720XPDZ kompatibilis 10GBASE-SR XFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $31.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-711XPDZ

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-711XPDZ kompatibilis 10GBASE-LR XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-721XPDZ

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-721XPDZ kompatibilis 10GBASE-LR XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    AVAGO

    HFCT-701XPD

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    AVAGO HFCT-701XPD kompatibilis 10GBASE-LR XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    AVAGO

    HFCT-711XPD

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    AVAGO HFCT-711XPD kompatibilis 10GBASE-LR XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    AVAGO

    HFCT-721XPD

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    AVAGO HFCT-721XPD kompatibilis 10GBASE-LR XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    Brokát

    10G-XFP-1310-LRM

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    220moverOM3MMF

    PPA

    Brokát 10G-XFP-1310-LRM kompatibilis 10GBASE-LRM XFP 1310nm 220m optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Brokát

    10G-XFP-ER

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brokát 10G-XFP-ER-kompatibilis 10GBASE-ER XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $160.70 (USD)

    Brokát

    10G-XFP-LR

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Brokát 10G-XFP-LR kompatibilis 10GBASE-LR XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    Brokát

    10G-XFP-SR

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    PPA

    Brokát 10G-XFP-SR kompatibilis 10G XFP SR 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $31.50 (USD)

    Brokát

    10G-XFP-ZR

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brokát 10G-XFP-ZR kompatibilis 10GBASE-ZR XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    Brokát

    OC192-XFP-IR2

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brokát OC192-XFP-IR2 kompatibilis 10G XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $160.70 (USD)

    Brokát

    OC192-XFP-LR2

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brokát OC192-XFP-LR2 kompatibilis 10G XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    Brokát

    OC192-XFP-SR1

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    2KMoverSMF

    SMF

    Brokát OC192-XFP-SR1 kompatibilis 10GBASE-LRM XFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő modul $45.40 (USD)

    Ciena

    130-4900-900

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Ciena 130-4900-900 kompatibilis 10GBASE-LR XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    Ciena

    130-4901-900

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    PPA

    Ciena 130-4901-900 kompatibilis 10GBASE-SR XFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $31.50 (USD)

    Ciena

    130-4902-900

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Ciena 130-4902-900 kompatibilis 10GBASE-ER XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-MM-LRM

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    220moverOM3MMF

    PPA

    Cisco-kompatibilis 10GBASE-LRM XFP 1310nm 220m optikai adóvevő $47.20 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-SM-LRM

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    2KMoverSMF

    SMF

    Cisco-kompatibilis 10GBASE-LRM XFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő $45.40 (USD)

    Cisco

    KIEGÉSZÍTŐK-XC-10G-I2

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    A Cisco ONS-XC-10G-I2 kompatibilis 10GBASE-ER/EW és OC-192/STM-64 2 infravörös XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $160.70 (USD)

    Cisco

    KIEGÉSZÍTŐK-XC-10G-L2

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    A Cisco ONS-XC-10G-L2 kompatibilis 10GBASE-ZR/ZW és OC-192/STM-64 LR 2 XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)

    Cisco

    KIEGÉSZÍTŐK-XC-10G-S1

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.51875Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    A Cisco ONS-XC-10G-S1 kompatibilis 10GBASE-LR/LW és OC-192/STM-64 SR-1 XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    Cisco

    KIEGÉSZÍTŐK-XC-10G-SR-MM

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    PPA

    A Cisco ONS-XC-10G-SR-MM kompatibilis 10GBASE-SR XFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $31.50 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-MM-SR

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    PPA

    Cisco XFP-10G-MM-SR-kompatibilis 10GBASE-SR XFP 850nm optikai adóvevő csatlakozóval $31.50 (USD)

    Cisco

    XFP-10GER-192IR, AMELYEKET +

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10GER-192Ir, amelyeket + kompatibilis 10GBASE-ER/EW és OC-192/STM-64 2 infravörös XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10GER-OC192IR

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10GER-OC192IR kompatibilis 10GBASE-ER/EW és OC-192/STM-64 2 infravörös XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10GLR-OC192SR

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Cisco XFP-10GLR-OC192SR kompatibilis 10GBASE-LR/LW és OC-192/STM-64 SR-1 XFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $45.40 (USD)

    Cisco

    XFP-10GZR-OC192LR

    (Kattintson a részletek)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Cisco XFP-10GZR-OC192LR kompatibilis 10GBASE-ZR/ZW és OC-192/STM-64 LR 2 XFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $323.00 (USD)