10G XFP

Paparan 1 – 28 daripada 96 keputusan

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart
    (Klik untuk detail) Avago AFBR-720XPDZ 10GBASE-SR serasi XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)
    (Klik untuk detail) Avago AFCT-711XPDZ 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Avago AFCT-721XPDZ 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Avago HFCT-701XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Avago HFCT-711XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Avago HFCT-721XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Brocade 10G-XFP-1310-LRM serasi 10GBASE-LRM XFP 1310nm 220 m optik penghantar-terima $47.20 (USD)
    (Klik untuk detail) Brocade 10GBASE serasi 10G-XFP-ER-ER XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)
    (Klik untuk detail) Brocade 10GBASE serasi 10G-XFP-KP-KP XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Brocade 10G-XFP-SR serasi 10G XFP SR 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)
    (Klik untuk detail) Brocade 10G-XFP-Saya ZR serasi 10GBASE-Saya ZR XFP 1550nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)
    (Klik untuk detail) Brocade serasi 10G yang OC192-XFP-IR2 XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)
    (Klik untuk detail) Brocade OC192-XFP-LR2 serasi 10G XFP 1550nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)
    (Klik untuk detail) Modul penghantar-terima optik brocade OC192-XFP-SR1 serasi 10GBASE-LRM XFP 1310nm 2km $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Ciena 130-4900-900 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Ciena 130-4901-900 10GBASE-SR serasi XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)
    (Klik untuk detail) Ciena 130-4902-900 10GBASE-ER serasi XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco 10GBASE-LRM serasi XFP 1310nm 220m optik penghantar-terima $47.20 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco 10GBASE-LRM serasi XFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco Firefox-projek XC-10G-I2 serasi 10GBASE-ER/Kamarul dan OC-192/STM-64 IR-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $160.70 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco Firefox-projek XC-10G-L2 serasi 10GBASE-Saya ZR/ZW dan OC-192/STM-64 KP-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $323.00 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco Firefox-projek XC-10G-S1 serasi 10GBASE-KP/sentiasa dan OC-192/STM-64 SR-1 XFP 1310nm penghantar-terima optik $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco Firefox-projek XC-10G-SR-MM sesuai 10GBASE-SR XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco XFP-10G-MM-SR serasi 10GBASE-SR XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco XFP-10GER-192IR + serasi 10GBASE-ER/Kamarul dan OC-192/STM-64 IR-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $160.70 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco XFP-10GER-OC192IR serasi 10GBASE-ER/Kamarul dan OC-192/STM-64 IR-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $160.70 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco XFP-10GLR-OC192SR serasi 10GBASE-KP/sentiasa dan OC-192/STM-64 SR-1 XFP 1310nm penghantar-terima optik $45.40 (USD)
    (Klik untuk detail) Cisco XFP-10GZR-OC192LR serasi 10GBASE-Saya ZR/ZW dan OC-192/STM-64 KP-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $323.00 (USD)