10G XFP

Showing 1–28 of 96 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Avago

    AFBR-720XPDZ

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    Avago AFBR-720XPDZ 10GBASE-SR serasi XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)

    Avago

    AFCT-711XPDZ

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago AFCT-711XPDZ 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    AFCT-721XPDZ

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago AFCT-721XPDZ 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    HFCT-701XPD

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago HFCT-701XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    HFCT-711XPD

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago HFCT-711XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Avago

    HFCT-721XPD

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Avago HFCT-721XPD 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-1310-LRM

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    220moverOM3MMF

    MMF

    Brocade 10G-XFP-1310-LRM serasi 10GBASE-LRM XFP 1310nm 220 m optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-ER

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brocade 10GBASE serasi 10G-XFP-ER-ER XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-KP

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocade 10GBASE serasi 10G-XFP-KP-KP XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-SR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    Brocade 10G-XFP-SR serasi 10G XFP SR 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)

    Brocade

    10G-XFP-SAYA ZR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocade 10G-XFP-Saya ZR serasi 10GBASE-Saya ZR XFP 1550nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    OC192-XFP-IR2

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brocade serasi 10G yang OC192-XFP-IR2 XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)

    Brocade

    OC192-XFP-LR2

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocade OC192-XFP-LR2 serasi 10G XFP 1550nm optik penghantar-terima $323.00 (USD)

    Brocade

    OC192-XFP-SR1

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    2KMoverSMF

    SMF

    Modul penghantar-terima optik brocade OC192-XFP-SR1 serasi 10GBASE-LRM XFP 1310nm 2km $45.40 (USD)

    Ciena

    130-4900-900

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Ciena 130-4900-900 10GBASE-KP serasi XFP 1310nm optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Ciena

    130-4901-900

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    Ciena 130-4901-900 10GBASE-SR serasi XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)

    Ciena

    130-4902-900

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Ciena 130-4902-900 10GBASE-ER serasi XFP 1550nm optik penghantar-terima $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-MM-LRM

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    220moverOM3MMF

    MMF

    Cisco 10GBASE-LRM serasi XFP 1310nm 220m optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-SM-LRM

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    2KMoverSMF

    SMF

    Cisco 10GBASE-LRM serasi XFP 1310nm 2km optik penghantar-terima $45.40 (USD)

    Cisco

    FIREFOX-PROJEK XC-10G-I2

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco Firefox-projek XC-10G-I2 serasi 10GBASE-ER/Kamarul dan OC-192/STM-64 IR-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $160.70 (USD)

    Cisco

    FIREFOX-PROJEK XC-10G-L2

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Cisco Firefox-projek XC-10G-L2 serasi 10GBASE-Saya ZR/ZW dan OC-192/STM-64 KP-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $323.00 (USD)

    Cisco

    FIREFOX-PROJEK XC-10G-S1

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.51875Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco Firefox-projek XC-10G-S1 serasi 10GBASE-KP/sentiasa dan OC-192/STM-64 SR-1 XFP 1310nm penghantar-terima optik $45.40 (USD)

    Cisco

    FIREFOX-PROJEK XC-10G-SR-MM

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    Cisco Firefox-projek XC-10G-SR-MM sesuai 10GBASE-SR XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-MM-SR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    MMF

    Cisco XFP-10G-MM-SR serasi 10GBASE-SR XFP 850nm optik penghantar-terima $31.50 (USD)

    Cisco

    XFP-10GER-192IR +

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10GER-192IR + serasi 10GBASE-ER/Kamarul dan OC-192/STM-64 IR-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10GER-OC192IR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10GER-OC192IR serasi 10GBASE-ER/Kamarul dan OC-192/STM-64 IR-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10GLR-OC192SR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco XFP-10GLR-OC192SR serasi 10GBASE-KP/sentiasa dan OC-192/STM-64 SR-1 XFP 1310nm penghantar-terima optik $45.40 (USD)

    Cisco

    XFP-10GZR-OC192LR

    (Klik untuk detail)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Cisco XFP-10GZR-OC192LR serasi 10GBASE-Saya ZR/ZW dan OC-192/STM-64 KP-2 XFP 1550nm penghantar-terima optik $323.00 (USD)