10G XFP

Showing 1–28 of 96 results

    ImagineBrand compatibilMPNFactor de formăRata de data MaxLungime de undăDistanta MaxTip cabluDescrierePretAdaugă la coş

    AVAGO

    AFBR-720XPDZ

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    AVAGO AFBR-720XPDZ compatibil 10GBASE-SR XFP 850nm Transceiver optice $31.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-711XPDZ

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AVAGO AFCT-711XPDZ compatibil 10GBASE-LR XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-721XPDZ

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AVAGO AFCT-721XPDZ compatibil 10GBASE-LR XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    AVAGO

    HFCT-701XPD

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AVAGO HFCT-701XPD compatibil 10GBASE-LR XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    AVAGO

    HFCT-711XPD

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AVAGO HFCT-711XPD compatibil 10GBASE-LR XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    AVAGO

    HFCT-721XPD

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AVAGO HFCT-721XPD compatibil 10GBASE-LR XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    Brocart

    10G-XFP-1310-LRM

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    220moverOM3MMF

    FPM

    Brocart 10G-XFP-1310-LRM compatibil 10GBASE-LRM XFP 1310nm 220m Transceiver optice $47.20 (USD)

    Brocart

    10G XFP-ER

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brocart ER de 10G XFP compatibil 10GBASE-ER XFP 1550nm Transceiver optice $160.70 (USD)

    Brocart

    10G XFP-LR

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Brocart LR de 10G XFP compatibil 10GBASE-LR XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    Brocart

    10G XFP-SR

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Brocart SR de 10G XFP compatibil 10G XFP SR 850nm Transceiver optice $31.50 (USD)

    Brocart

    10G XFP-ZR

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocart ZR de 10G XFP compatibil 10GBASE-ZR XFP 1550nm Transceiver optice $323.00 (USD)

    Brocart

    OC192-XFP-IR2

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Brocart OC192-XFP-IR2 compatibil 10G XFP 1550nm Transceiver optice $160.70 (USD)

    Brocart

    OC192-XFP-LR2

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Brocart OC192-XFP-LR2 compatibil 10G XFP 1550nm Transceiver optice $323.00 (USD)

    Brocart

    OC192-XFP-SR1

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    2KMoverSMF

    SMF

    Brocart OC192-XFP-SR1 compatibile 10GBASE-LRM XFP 1310nm 2km modul de Transceiver optice $45.40 (USD)

    CIA

    130-4900-900

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    CIA 130-4900-900 compatibil 10GBASE-LR XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    CIA

    130-4901-900

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    CIA 130-4901-900 compatibil 10GBASE-SR XFP 850nm Transceiver optice $31.50 (USD)

    CIA

    130-4902-900

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    CIA 130-4902-900 compatibil 10GBASE-ER XFP 1550nm Transceiver optice $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-MM-LRM

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    220moverOM3MMF

    FPM

    Cisco compatibil 10GBASE-LRM XFP 1310nm 220m Transceiver optice $47.20 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-SM-LRM

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    2KMoverSMF

    SMF

    Cisco compatibil 10GBASE-LRM XFP 1310nm 2km Transceiver optice $45.40 (USD)

    Cisco

    ONS-XC-10G-I2

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco ONS-XC-10G-I2 compatibil 10GBASE-ER/EW şi XFP de IR-2 ° c-192/MST-64 1550nm Transceiver optice $160.70 (USD)

    Cisco

    ONS-XC-10G-L2

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Cisco ONS-XC-10G-L2 compatibil 10GBASE-ZR/ZW şi XFP de LR-2 ° c-192/MST-64 1550nm Transceiver optice $323.00 (USD)

    Cisco

    ONS-XC-10G-S1

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.51875Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco ONS-XC-10G-S1 compatibil 10GBASE-LR/LW şi OC-192/MST-64 SR-1 XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    Cisco

    ONS-XC-10G-SR-MM

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Cisco ONS-XC-10G-SR-MM compatibil 10GBASE-SR XFP 850nm Transceiver optice $31.50 (USD)

    Cisco

    XFP-10G-MM-SR

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    850nm

    300moverOM3MMF

    FPM

    Cisco XFP-10G-MM-SR compatibil 10GBASE-SR XFP 850nm Transceiver optice $31.50 (USD)

    Cisco

    XFP-10GER-192IR +

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10GER-192IR + compatibil 10GBASE-ER/EW şi XFP de IR-2 ° c-192/MST-64 1550nm Transceiver optice $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10GER-OC192IR

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Cisco XFP-10GER-OC192IR compatibil 10GBASE-ER/EW şi XFP de IR-2 ° c-192/MST-64 1550nm Transceiver optice $160.70 (USD)

    Cisco

    XFP-10GLR-OC192SR

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Cisco XFP-10GLR-OC192SR compatibil 10GBASE-LR/LW şi OC-192/MST-64 SR-1 XFP 1310nm Transceiver optice $45.40 (USD)

    Cisco

    XFP-10GZR-OC192LR

    (Click pentru detalii)

    XFP

    10.3125Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Cisco XFP-10GZR-OC192LR compatibil 10GBASE-ZR/ZW şi XFP de LR-2 ° c-192/MST-64 1550nm Transceiver optice $323.00 (USD)