BiDi SFP plusz

Megjelenítve 1-28-80 eredmények

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Brokát

    10G-SFPP-BXD

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Brokát 10G-SFPP-BXD kompatibilis, 10GBASE-BX10-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXD - 20K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXD - 20K kompatibilis 10GBASE-BX20-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXD - 40K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXD - 40K kompatibilis 10GBASE-BX40-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $52.40 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXD - 60K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXD - 60K kompatibilis 10GBASE-BX60-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $108.30 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXD - 80K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXD - 80K kompatibilis 10GBASE-BX80-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $1,047.70 (USD)

    Brokát

    10G-SFPP-BXU

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Brokát 10G-SFPP-BXU kompatibilis, 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXU - 20K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXU - 20K kompatibilis 10GBASE-BX20-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXU - 40K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXU - 40K kompatibilis 10GBASE-BX40-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $52.40 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXU - 60K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXU - 60K kompatibilis 10GBASE-BX60-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $108.30 (USD)

    Brokát

    10G - SFPP-BXU - 80K

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Brokát 10G - SFPP-BXU - 80K kompatibilis 10GBASE-BX80-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $1,047.70 (USD)

    Ciena

    12678

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Ciena (ex. Nortel) 12678 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    12646

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Ciena 12646 kompatibilis 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    12716

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Ciena 12716 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    12749

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Ciena 12749 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    12787

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Ciena 12787 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $45.00 (USD)

    Ciena

    12821

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Ciena 12821 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    12855

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena 12855 kompatibilis 10GBASE-BX40 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $52.40 (USD)

    Ciena

    12888

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena 12888 kompatibilis 10GBASE-BX40 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $52.40 (USD)

    Ciena

    12957

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena 12957 kompatibilis 10GBASE-BX60 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $108.30 (USD)

    Ciena

    12957

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena 12957 kompatibilis 10GBASE-BX60 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $108.30 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U27

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Ciena XCVR-S10U27 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U27

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Ciena XCVR-S10U27 kompatibilis 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U33

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10 km-re

    SMF

    Ciena XCVR-S10U33 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U33

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20 km-re

    SMF

    Ciena XCVR-S10U33 kompatibilis 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U27

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U27 kompatibilis 10GBASE-BX40 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $52.40 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U27

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U27 kompatibilis 10GBASE-BX60 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $108.30 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U33

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U33 kompatibilis 10GBASE-BX40 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő csatlakozóval $52.40 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U33

    (Kattintson a részletek)

    SFP plusz

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U33 kompatibilis 10GBASE-BX60 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optikai adóvevő modul $108.30 (USD)